Adnan Oktar kim? Ne düşünüosunuz hakkında?

Kedicik medicik ortalıkta çok dolaşıyor ismi. Kim bu adam ya

0|0
21|42

En İyi Erkek Görüşü

• 33 dereceden mason olmuş (canlı yayında) İsrail aşığı gizli ajandır Müslümanların ahlakını ve iffetinj bozmak için islamın içine sokulmuş hocalık kisvesi altında yahudiye hizmet eden bir ajandır. Kısaca tasmalı İsrail köpeğidir 55 ın den sonra zamparalık taslayan bir mikrop tir. Yani demrk olacak ki kart zamparanın tekidir...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• A9 da dini anlatip karsisinda silikon dudak silikon gogus sahibi oldukca dekolte kiyafetleri olan bir suru kiz olan ve onlarin kalkip oynadiklari bir program yapan onlara alkis tutan bir adam

1|0
    0|0
    • oha kim izlio bunu ozaman bukadar tanınacak kadar

• Herkes cunku farkli geiyo dini konusma yapan adamin karsisinda oyle kadinlar olunca hem gozlere senlik hem islami bilgi gunah ee hal boyle olunca izleyenide cok tabi..

Erkekler Ne Diyor 41

• İsrail ajanı. iki sene önce İsraillilere dokunan karşısında beni bulur diye bir açıklama bile yaptı hatta.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=zmWxJuY-RgE
    Ortamlarda mehdiyim diyor işte, yersen...

1|0
    0|0
  • 33. derece masondur kendisi. Çok özel kişilere verilir ve herkesin bu seviyeye yükselmesi imkansızdır. Boş adam değildir. Kanalında reklam vermez

0|0
    0|0
  • Geri zekalı bir dengesiz.

0|0
    0|0
  • İnşallah maşallah..

1|0
    0|0
  • ne kullanıyorsa benide çağırsın birlikte kullanalım 3 defadır ot içiyorum onun kafasını yapamadım çünkü...

0|0
    0|0
  • şöyle bişey duydum dogrulugu tartışılır gercek adnan oktar 198 li yıllarda masonların ve siyonistlerin iç yüzünü ortaya cıkaran bir din adamıyken tutuklanıp cezavinde öldürülmüş
    bunuda adnan oktar diye onun yerinme sürülmüş eigdeki gibi bir adamdır

0|0
    0|0
  • Soytarının teki

0|0
    0|0
  • Yıllaar önce gayet düzgün bir hocayken her ne olduysa çoooooook çok bozmuştur izleyip dinlemeniz önerilmez :D

0|0
    0|0
  • kedıcıklerını yerım bn onun.. Hz mehtı ya.)

0|0
    0|0
  • Bizim okulun endüstriyel tasarım bölümünde bir öğrenciymiş, hiç görmedim kendisini okulda ama videosu var, çok şaşırdım. Neyin nesidir bilmiyorum ben de

0|0
    0|0
  • Kedicikleriyle sözde dini sohbet yapan A9 isimli kanalın sahibi olan ve kendisine hoca diyen bir şahıs

0|0
    0|0
  • Kim olduğunu söylerim ama üyeliğim gider

0|0
    0|0
  • Pezonun teki

0|1
    0|0
  • Ben mehdiyim diyodu yahyacik

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • tv de A9 kanalını aç izle
    yarı çıplak kadınlarla dini sohbet
    yapıyor canı sıkılınca da müzik bile açıyor
    youtube sürüyle videoları var

0|0
    0|0
  • adnan oktar , eski ismi harun yahya olan zat.
    Komik sadece merak ettiğim maddi gücü nereden bulduğı?
    Kitaplarını para ile alıp okuyan yoktur sanırsam.

0|0
    0|0
  • harun yahya mahlası ıle kıtaplar yazmıs okudugmda ehli iman bır adam sanırdım taki gerçeği ogrenen kadar

0|0
    0|0
  • Kendini Mehdi sanan bir adam xd

0|0
    0|0
  • Bu arada bakirkoy psikiyatri de 97 lerde sizofreni tanısı ileyatisi olup su an kendini mehdi zanneden bir psikiyatrik hastadir ayni zamanda.. dr. f

0|0
    0|0
  • çok muhterem bir adam çevresi huri dolu.. yersen

0|0
    0|0
  • mason itin teki ciddiye alma boşver

0|0
    0|0
  • Yahudi Şıh olur kendileri..

0|0
    0|0
  • Hoca (!)

0|0
    0|0
  • petshop sahibi

0|0
    0|0
  • Kalbimi titreten askimla sorulara görüş yazmaya devam ediyoruz maşallah hocam maşallah :*

0|0
    0|0
  • Kedileri seven birisi...

1|0
    0|0
  • Adnan hocayla kopmacalar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor...