Neden Zayn Malik hayranı olunca ergen damgası yiyoruz?

Neden Zayn Malik hayranı olunca ergen damgası yiyoruz?

Neden Zayn Malik hayranı olunca ergen damgası yiyoruz ?

ADAM KİNG YA artık ergen damgası yemek istemiyorum neden Rihanna Taylor falan filan hayranı olunca ergen değilde Zayn Malik hayranı olunca ergen bunu açıklayın bana

0|0
48|22

En İyi Erkek Görüşü

• Harbi fena çocuk.

7|0
    1|0
    • Ciddimisin ilk kez bir erkekten böyle bişey duyuyorum :o

• Çirkin diyenlerin tipine bir baksana :D
      Hangisi bunun tırnağı olabilir? Yakışıklılık konusunda.

• Teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Denizin üstünde yürüse kıskançlıktan yüzme bilmiyor derler o hesap.
    Adam taşşşşşşşşşşşşşşşşş

8|0
    1|0
    • 3ay

Hepinize katılıyorum o tırnağa bile olamaz diyen abiye teşekkür ettim taktir ettim 1 numara oğlan yani onları yakışıklı lik anlayışı ne anlamıyorum ergen diyen malların bred pitt mi adam fosil oldu artık yani

Erkekler Ne Diyor 21

• Zayn hayranlarının yaş ortalaması 12-13 falan
    haklısın ergen değil çocuk dememiz lazım , ergen büyük kaçar.

4|3
    2|0
    • 19 yaşındayım çocukmu oluyorum ben şimdi?

• Ben de türkçe rap dinliyorum diyince dalga geçiyorlar , arsız bela falan sanıyorlar galiba.
      ama bak bakalım şeyimde mi?
      senin de olmamalı.

• Doğru diyosun

• Adam king ya yazısından 3 yas kaybettin gözümde :D zayn musluman bir kre tamam mi slk. s. s. s laflarına ergen diyoruz biz yoksa napiyim elin adamını banane :D

3|2
    3|0
    • İyi o zaman 21 olduk :D neyse tama ben öyleleri yok demiyorum ama normal sizin hayran olduğunuz şekilde hayran olanlarda var

• 2 - yemiştim demekki lafım cogu Kişiyi rahatsız etmiş :F

• Olabilir ama dediğim gibi normal hayran olanlarda var

• Sebebi sadece kıskançlık 😀 Olumsuz yorum mağdurlarından biriside Justin Bieber ne yazık ki.. Onada ne kadar çaba sarf ettiğini ve çabasının emeğinin karşılığını aldığını söylemiyorlar. Hatalarını öne sürüyorlar sanki kendilerinin hatası yokmuş ve mükemmellermiş gibi.
    BENCE HER HANGİ BİR ÜNLÜYE HAYRAN OLAN ERGEN DEĞİL, HER HANGİ BİR ÜNLÜYE HAYRAN OLAN İNSANI ERGEN DİYE ELEŞTİRMEK BÜYÜK ERGENLİKTİR.

3|0
    0|0
  • Aklıma şu geldi

Zayn Malik'in müslümanlığından oyle bir bahsediliyor ki sanırsın adam peygamber, sanırsın ilk müslüman, sanırsın dinin kurtarıcısı. :D

zayn malik'in müslümanlığından oyle bir bahsediliyor ki sanırsın adam peygamber, sanırsın ilk müslüman sanırsın dinin kurtarıcısı.

http://i.hizliresim.com/7bN9Qr.jpg

1|1
    0|0
  • Soğan Erkeğinin, Bir Erkeği Beğendiğinide Gördük. :)

0|0
    1|0
  • yaşla alakalı

0|0
    0|0
  • Bence yakışıklı adam kızların hayranlık duyması normal birşey ama böyle fotolarını flaan paylaşmak biraz itici :)

0|0
    0|0
    • Ya tamam uçan kızlarda var nicklerini zayn maliğin bilmem nesi diye ama sırf öyleler yüzünden bide o damgayı yiyoruz

• Adam king ya tabirin buram buram ergenlik kokuyor beyin kafasındasın?

2|0
    0|0
  • Hepiniz ergenmisin. Ama o mslmn tamam moo. s. s

1|1
    4|0
  • At hırsızı tipli arkadaşlar kıskanıyor sizi

0|1
    1|0
  • onu diyenler kendi ergenden o yüzden takma kafana öylelerini :)

1|0
    0|0
  • Adam hayran oluncak kadar yakışıklı ;) 17 yaşımdan beri bu adamı seviyom ;) ( 21 yaşındayım hala seviyom)

0|0
    0|0
  • Hayranıyım diyen insan zaten ergendir hayrnlık nedir ya hoş dur beğenşrsin geçersin adamın sıçrığı boktannn yediği yemeğe kdar herşeyini araştırmazsın

0|0
    0|0
  • Zayn Müslüman bir kere taam mı. s

0|0
    0|0
  • Bu rampa saç mevzusunu baslatan eleman degil mi bu.

1|0
    0|0
  • Çünkü öyle

0|0
    2|0
  • birini sevdi diye insan ergen olurmuymuş

0|0
    0|0
  • Hiç bir sorunum yok. Ergen değilim diyosan öylesindir başkalarını dinleme.

0|0
    0|0
  • Beni zayna benzetirler arkadaşlar bende dinliyorum falan onları iyi çocuklar gerçi zayn gruptan çıktı ama neyse

0|0
    0|0
  • Bu kim tanıyormuyum

0|0
    0|0
  • bunu sevenler ergen çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 47

• Night changes klibinde yakışıklılığın zirvesini yapmıştır ❤️💚❤️💚❤️💚

3|3
    0|0
  • Taylor hayranı olunca da ergen damgası yiyosun bence ama ben de severim Zayn'i

2|0
    0|0
  • hayran kitlesinin %75 i 10-13 yaş arası bebeler
    galeri2.uludagsozluk.com/.../...ctioner_391658.png
    sounçta bu oluyor

1|0
    3|0
    • Evette normal hayran olanlarda var

• yalnız çocuk harbiden tatlı

1|0
    0|0
  • Yakısıklıymıs :D

1|0
    0|0
  • Aman salla bunu düşünseler bile ben yine de hayranı olduğumu söylüyorum bayılıyorum adama 😄

1|0
    0|0
  • Cunku zayn malik hayrani olman icin 14 ve 16 yaslari arasinda olman gerekir buna da halk arasinda ergenlik cagi denir bu semptomlari gösteren kişilere ise ergen denir. bu nedenle sende ergen kategorisine giriyosun malesef

2|0
    1|0
    • Neden zaym malik için geçerli bu?

• Neden herkes yaşça diyo 22 yaşında ki bu yaşlarda olan ünlüler ve hayranları çok ama nedense sadece Zayn hayranları bu damgayı diyo bide hayran değilim ama Justin hayranları eminimki normal hayran olanlarda vardır.

• 3ay

San sonuna kadar katılıyorum hep justin ve zayn hayranı olmak ergen olmak demek oluyor normal bir insan justin ve zayn hayranı olamazdı biz ergen ve çocuksak olgun kızlar kimi tercih ediyor oglanlar kocaman oldu biri 24 biri 22 ye bastı söyleyin bana olgun kızlar nasıl oğlan tercih edermiş yaşı büyük olanlar

• Hayranı değilim ama gözleri çok güzel

1|0
    0|0
  • çok şeker bayılıyorum <3 :D

1|0
    0|0
  • Evet neden? Oysaki zayn mslmn bir kere. s. s

1|1
    1|0
  • sadece zayn için değilki. özellikle justin için bu damga. benim gözümde rihanna taylor selena sevenlerde o gruba girer. ama niye sen buna hayransın diye gidipte yargılamam. kimseninde öyle de bir hakkı yok zaten. Şahsen bana biri gelip neden yıldız tilbe hayranısın diye sorsa agzının ustune yumrugu çakarım.

1|0
    0|0
    • Her cumlene katiliyorum

• 3ay

Ayyynen zayn hayranlarına ergen dendigini yeni öğrendim ama justin in adının geçtiği her yerde ergen işi ergen şey ergen şarkısı her ama her yerde şimdi zayn ede musallat olmuşlar boşver kızlar ya bize ergen diyenler kendi ergenlik ergen baksınlar ben zayn in müslüman olduğunu öğrendiğim 1 hafta sevinçten uctum

• 3ay

Aynen yani sonuna kadar katılıyorum justin ve zayn in suçu ne özellikle justin in

• Cok tatli ya

1|0
    0|0
  • Hani zayn meselesi değil olay hayranlık duyma ergenlikte olur veya kafası hala ergen olanda bu yüzden ergen damgası yiyorsunuz :)

1|0
    0|0
  • Yakışıklı mk işte kıskanıyorlar çünkü.

0|0
    0|0
  • çünkü tanımadığın, konuşmadığın veya vakit geçirmediğin insanlara bu kadar hayran olmak ergenlikte olur.

2|0
    0|0
    • Evette onlar saplantı haline getiren insanlar normal hayran olanlarda var ve sırf o insanlar yüzünden aynı duruma düşüyoruz

• Kime göre neye göre gerçek sanatçı değil bu bir ikinci senin ordaki değer vermekten kastın farklı bir anlamda olduğu için bende değer vermiyorum dedim. Eğer bir yazara hayran olsaydım ne olucaktı ergen olmicakmıydım?

• çok haklısın, görüşürüz.

• Dövmeleri çok hoş. Kendi de hoş.

1|0
    0|0
  • Zayn mslmn bir kre taammı. s. s

1|1
    1|0
  • Birinin hayrani olmak saçma bence. Ayrıca o kisacik sac su tatli cocuğa bile yakismamis iyk.

0|0
    0|0
  • bebeksi bir yüze sahip ve olgun görüntü önemliymiş gibi düşünülür bu yüzden

0|0
    0|0
    • Anlamadım?

• Büyük dediğin neki mesela Neymar 23 yaşında bu 22 ama Zayn ismi geçince direk ergen oluyoruz.

• bebek yüzlü erkekler her daim ufak yaramaz bir erkek çocuğudur ;) hala neden diye soruyorsun yüz tipinden yavrumm yaşından değil yüz tipinden

• Bence ergen damgası vurmaları hoş değil. Kazık kadar adam sonuçta. Hoş görünüyor zaten.

0|0
    0|0
  • Zayn müslüman bir kere. s
    Sözünü çokca duyduğumuz için

0|0
    0|0
  • aslında rihanna ve taylor hayranı olunca da ergen damgası yiyorsun.. ve belli ki ergensin de. ''adam king ya'' mı? en son 8. sınıfta sanırım bunu kullanıyordum

1|0
    0|0
  • Valla bencede çok yakışıklı. Belki de bir zamanlar 'hıı zynm mslmn tmmıı.' akımı vardı ondan olabilir.
    Ama hakkaten yakışıklı. Şimdi fena olmuş

0|0
    0|0
    • İlk çıkış zamanlar bunlar 17 yaşlarındaydı hangimiz bu yaşlarda iyiydikki

• Evet çok zayıfladı ama sanki toparlıyo gibi

• One directiondan bir tek zayni severdim oda çikti zaten genelde yaş aralıgı 8-16 olanlar sevdiği için olabilir

0|0
    0|0
    • Evet öyle ama benim yaşıtlarımda var onlarda bu durumdan şikayetçi

• Adam çok yakışıklı

0|0
    0|0
  • Onun ilgi duymadığı şeye ilgi duyduğunda ergen ilan ediliyorsun komik

0|0
    0|0
  • Onlar sana ergen diyebilir. Ama sen bir insanın fanı olabilirsin ve bu kimseyi ilgilendirmez. Çocuk yakışıklı baya ve havalı. Takma kafana çok bence.

0|0
    0|0
  • Çıldıracam şimdi asdfghsjdjdk

0|0
    0|0
  • Yo onlar da ergen. bir ünlünün hayranı olmak ergencedir çünkü

0|0
    0|0
  • hareketleri olgun değil çünkü

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam