Dizilere bu denli düşkün olmanızın altında yatan neden nedir?

Orada kendinizi görmeniz mi?
Yoksa sahip olamadığınız, özendiğiniz hayatı izlemek hoşunuza mı gidiyor.
Başka sebebiniz varsa ekleyebilirsiniz.
#SinirliBiber
Dizilere bu denli düşkün olmanızın altında yatan neden nedir?

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evde televizyon olmadığından rahatım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Genel olarak televizyon izleyen biri değilim hangi kanal kaçta bilmem. Rastladıkça izlediğim birkaç siyasi dizi ve programlar vardı onlarda bitti sanırım. şu an izlediğim dizinin konusunuda kendi hayatıma benzettiğim için izliyorum.
    Bu devirde özellikle çocuklardan sakınılması gerekiyor televizyonun..

0|1
    0|0
  • Dizi izlemem. Hele de türk dizilerini. Konu hep aynı. Ya vurdulu kırdılı, cinayet işlenir gizlemeye çalışırlar, ya da iki kişinin "İmkansız" aşk yaşamaya çalışmaları. Bir taraf aşırı zengin olur, öbür taraf aşırı fakir. İki kişi birbiriyle iş birliği yapar, ötekini yok etmeye çalışır. Hep aynı trajediler.. hep aynı konular.. Tamamen saçmalık bence.

Birde şu isimler yok mu,

Kiraz Mevsimi
    İncir reçeli
    Yarım elma
    Çilek kokusu

Yakında bende kayısı kompostosu diye bir dizi çekeceğim. Allah'ım ya.

1|1
    0|0
  • Oyuncuya hayranlık etkili bence. Mesela fazla dizi izlemese bile tipini beğendiği çekici bulduğu oyuncunun dizisini takip eder.
    Hayranlığı takıntı haline gelmiş insanlar var.
    Zaten dizilerde oyuncu seçimine bu yüzden önem veriliyor. Aslında dizilerden çok oradaki karakterler, oyuncular seviliyor. Bu yüzden izleyenler çok.

0|1
    0|0
  • #SinirliBiber hele ki genç kesimlerin bu kadar düşkün olmasının sebebi oradaki yasanmisliklari kendi hayatlarında yasayamadiklari için mesela oradaki erkek karakter gibi birisi karşılarına çıkmadığı için onlarda dizilerde kendilerini mutlu ediyorlar. Ve hemen bir hayal dünyasına kapiliyorlar. Acikcasi birazda ozentilikten izleniyor bu diziler.

0|1
    0|0
  • televizyon izlemeyi bir türlü sevemedim

0|1
    0|0
  • Benim arkadaşlarım da her hafta bakarlar da ben bir tane diziyi bile takip etmiyorum. Zaman kaybı gibi geliyor bana bide nebilim her hafta ona bakacaksın , zor ya ://

0|1
    0|0
  • dizi sevmem

0|1
    0|0
  • öylesine izliyorum can sıkıntısı ve komedi niyetine

0|1
    0|0
  • kitap okumayı severimde gözlerim çok acıyor benim bu yüzden okuyamıyorum e dizilerde de kitapları konu alıyor falan izleyince mutlu oluyorum

0|1
    0|0
  • Onlarla empati bazende sempati kuruyorum. Dizide ki karakterlerin mutluluğu ile bende mutlu olduğum için izliyorum. Onlar üzülünce bende üzülüyorum. :) bir dizide ağlama sahnesinde ağladığım bile olmuştur.

0|1
    0|0
  • Özenti hayatı kesinlikle. Zaten gençlerin davranışları o dizilere göre şekillenmeye başladı.

0|2
    0|0
  • Hayallerimiz orda cunku

0|1
    0|0
  • Düşkün değilim cidden hiçbirini izlemiyorum zaten ://

0|1
    0|0
  • cahillik işsizlik 👹

0|1
    0|0
  • Dinlendiginde tuyleri diken diken eden muzikler, izlendiginde ayaga kaldiran filmler , okundugunda fark ettiren kitaplar nerede!

0|0
    0|0
  • Dizileri 4 5 bolumden fazla izleyemiyorum. Baglanma problemim var..

0|0
    0|0
  • Yasayamadığımız aşkları gorup biraz da olsa ümitlenmek ve mutlu olmak icin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkekler için avratlar
    Avratlar için erkekler

0|1
    0|0
  • Mal olmaları şu tiplere bak hep aynı senaryo, yabancı dizilerden çalma senaryolar ama ''aaaaaaaay yakışıklılığaa baaak yeriim'' diye dolaşan mallar çok türkiyede ^^

0|1
    0|0
  • Gerçek yaşamdan uzaklaştırıyor. Ve farklı bakış açıları kazandırıyor izlediğim diziler bana

0|1
    0|0
  • türk milleti olarak rahatına düşkün olmamız :D :D

0|1
    0|0
  • Gidin yabancı dizi izleyin şu saçma sapan absürt Türk dizilerini izlemeyin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...