Kod Adı Koz adlı filmi izleyen var mı ?

Arkadaşlar, Kod Adı Koz adlı filmi izleyen var mı? İzleyenler varsa yorum yapabilirler mi? Teşekkürler şimdiden :)

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilimle gitmiştik gitmez olaydık berbattı dünyanın en kötü filmleri arasına girdi izlenilecek bir şey yok sana kalabileceği bir şey de yok zaman kaybı

0|0
    0|1
    • o kadar yani

• IMDb puanına bak yorumlara bak sen karar ver. Dünyanın en kötü filmi için baya emek verilmiş. İsimleri kendilerince değiştirmişler bir tarafı yerip diğer tarafı yüceltilmişler... Tavsiye etmiyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Aielemle gittik, mükemmeldi. Eğer muhalif tarafındaysan beğenmeye bilirsin. Çünkü paralele yapıyı, mit tırlarını ve devlet büyüklerine yapılmak istenen suikastleri gösteriyor. Burada baktım diyenlere inanma, kötü filan değil. Eğer izleyeceksen, iyi seyirler dilerim.

0|1
    0|0
    • anladım yani devlete yapılan kumpasları anlatıyor. İzledin ve gördün sence gerçeklik payı var mı uydurma mı?

• çok Teşekkürler :)

• Rica ederim. ☺

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• İktidar yalakaları tarafından çekildiğini ve amacının iktidar propagandası yapmak olduğunu bildiğim için izlemedim

0|0
    0|1
Yükleniyor...