Türkan Şoray'ı güzel bulanları anlamıyorum?

Yani bir Gülşen Bubikoğlu bir Filiz Akın varken Türkan Şoray'ın begenilmesini anlamıyorum. Evet oyunculuğu mükemmel ama kendisinde olağanüstü gözler ve güzellik göremiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• ya herkesin sınıfı farklı türkan şorayda güzel kadın hakkını yemiyelim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok begenemiyorum marka olmuş işte gözlerini pek begenemiyorum çok baygın bakiyo ve dudakları çok kalin. Ama çirkin degil tabikide. Bana bin basar o ayrı konu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Türk Sanatçıları beğenmem ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin gözleri kör bence :) Filiz Akına'da Gülşen Bubikoğlu' da taş çıkartır tabi eski hali...

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum ama oldum olası o kadını begenmiyorum. Sıradan alelade bir kadın bence. Abartılıyor.

• Filiz Akın güzel bir kadın ama Gülşen Bubikoğlu'nu da ben hiç beğenemiyorum. Kocaman bir suratı var. Türkan Şoray'ı hep tek geçerim. Bir de Itır Esen.

0|0
    0|0
    • Tuekiyenin adriana limasi o kadın :D Bence yanında bir kadir inanır olmadığı ve on plana çıkmadığı icin begenmiyorsundur. :) Marifet Türkan Şorayda değil kadir inanırda.

• Ya Adriana Lima küçücük suratlı tatlış bir şey. Bunun suratı çok büyük. Galiba ben büyük suratlıları beğenemiyorum :D

• Güzel kadın çünki.

0|0
    0|0
  • Kadin gayet guzel. Dediklerinde guzel ama turkan sorayda guzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...