Kapat

Türkan Şoray'ı güzel bulanları anlamıyorum?

Yani bir Gülşen Bubikoğlu bir Filiz Akın varken Türkan Şoray'ın begenilmesini anlamıyorum. Evet oyunculuğu mükemmel ama kendisinde olağanüstü gözler ve güzellik göremiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• ya herkesin sınıfı farklı türkan şorayda güzel kadın hakkını yemiyelim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok begenemiyorum marka olmuş işte gözlerini pek begenemiyorum çok baygın bakiyo ve dudakları çok kalin. Ama çirkin degil tabikide. Bana bin basar o ayrı konu :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Türk Sanatçıları beğenmem ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin gözleri kör bence :) Filiz Akına'da Gülşen Bubikoğlu' da taş çıkartır tabi eski hali...

1|0
    0|0
    • Bilemiyorum ama oldum olası o kadını begenmiyorum. Sıradan alelade bir kadın bence. Abartılıyor.

• Filiz Akın güzel bir kadın ama Gülşen Bubikoğlu'nu da ben hiç beğenemiyorum. Kocaman bir suratı var. Türkan Şoray'ı hep tek geçerim. Bir de Itır Esen.

0|0
    0|0
    • Tuekiyenin adriana limasi o kadın :D Bence yanında bir kadir inanır olmadığı ve on plana çıkmadığı icin begenmiyorsundur. :) Marifet Türkan Şorayda değil kadir inanırda.

• Ya Adriana Lima küçücük suratlı tatlış bir şey. Bunun suratı çok büyük. Galiba ben büyük suratlıları beğenemiyorum :D

• Güzel kadın çünki.

0|0
    0|0
  • Kadin gayet guzel. Dediklerinde guzel ama turkan sorayda guzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...