Supernatural'i Türkiye'ye uyarlamak nedir arkadaş?

Ay TKY'yi bir şekilde kaldırırızda, bir Supernatural fanı olarak, Supernatural olmaz yani. Her şeyin içine etmesekte mis gibi orjinalini bozmasak olmaz mı? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
http://i.hizliresim.com/My06Zg.jpg
http://i.hizliresim.com/kgbjaW.gif

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bizim salaklardan anca bu beklenir üretici zekalari yok ki illa ki bir uyarlama mi yapacaksiniz edebiyatimizda bir sürü klasik romanlar var onlardan birini uyarlayinda faydali birsey görelim bknz. bir zamanlar Hanımın Çiftliği vardı ne güzel diziydi

1|0
    0|0
    • Kesinlikle. Bir de Türkiye de tutmaz o. Yanında babannen var, tespih çekiyor. Sende orda şeytan kapanındaki şeytanın çıkarılışını izliyorsun. Oldu mu? Olmadı.

• Gercekten artık üretemiyorlar mı yoksa işin kolayina mi kaçırıyorlar böyle anlamadim yakinda the walking dead'in de uyarlarlarsa şaşırmam böyle gülünç duruma düşüyoruz iste sonra Türk sineması yok Türk dizisi neden ilerlemiyor.. vayy gözünü sevdigimin Yeşilçam'i keşke Yeşilçam devri kapanmasaydi.

Erkekler Ne Diyor 11

• bir bu eksikti...
    tutulacağını sanmıyorum :)
    1. bölümünü çekebilsinler
    5. bölüme kadar belki
    6. bölümü zor çekerler :)
    onlarda sezon bizde 300 bölüm olur artık :)

0|0
    0|0
  • 10. yaşıma girdiğimden beri supernatural izliyorum, bizdekiler de ancak uyarlar zaten sonra yok efendim türk sinema sektörü neden ilerlemiyor özentiler abi bu kadarıda olmaz anasını satıyım :D

0|0
    0|0
  • Ben Supernaturali 2006 dan beri izliyorum, defalarca baştan sona izledim. Ben şahsen Behzat Ç den beri tv izlemeyen birisiyim bu çıkacak olan diziyi de izlemeyi bırak açıp bakmicam bile. Supernatural izleyenlere de bunu yapmalarını tavsiye ediyorum sonuçta siz izlemezseniz bu dizide biter gider.

0|0
    0|0
  • ahaha bu ne ya neylerle kapışcaklar ifritlerle cinlerle falan mı islamiyette diğer dinlerde olduğu kadar doğaüstü yaratık yok ki :) adamlar şeytan çıkarmak için incilden okuyolar bizimkiler kur'an mı okuyacak ne güldüm ya :)

0|0
    0|0
    • Bak bir de o var, ay yapmasınlar ya 😑

• bu dizide şirk koşuyolar yayınlanmasın diye kampanya başlatılır bak buraya yazıyorum kampanyadan sonra tekrar hatırlatcam bunu :)

• Allah'tan The Walking Dead'i çekmiyorlar :):)

0|0
    0|0
  • Yeni haberim oldu. Sherlock ve Derviş galip misali. Amma asalak bunlar ya...

0|0
    0|0
  • Mk film sektöründe adam akıllı ilerleyemedi Türkiye. Adamlar hep alıntı yapiyor

0|0
    0|0
  • Herseyin bokunu ckariyoruz artik movie maker kullanirlar

0|0
    0|0
  • Herşeyi çakma yapmayı çok severiz bilirsin.

0|0
    0|0
  • eyi olmuş

0|0
    0|0
  • Bence boş hayal simdilik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Offff gozlerim kor olsaydida bu gunleri gormeseydim star bu sene igrencligin dibine vurmus once pll sonra bu. Dean yerine kerem bursin olur kesin. Kendi dizilerimizde ask ve entrikadan baska bir b*k olmadigini dusunursek beyin fakiri bir ulkeyiz zaten. Bol bol cin cagirma vakasi islerler dizide

0|0
    0|0
  • daha önce X-files'ın kopyasını yapmışlardı :) iki bölüm gitmişti galiba :)

0|0
    0|0
  • Şaka mı bu :// Göz yaşlarımı tutamıtorum >_<

0|0
    0|0
  • off allah kahretmesin ben de duydum bunu ne saçmalıktı be. kesin o kadar dandik olacak ki diziden soğutacaklar. en iyisi hiç izlememek

0|0
    0|0
  • Her şeyin Türkiye'de uyarlamasını yapıyorlar bir de siz düşünüp onlardan daha güzel bir şey yazın onlar uyarlamasını yapsın.

0|0
    0|0
  • işte bunu yapmayın ;(

0|0
    0|0
  • Her şeyi çalıyor bu millet

0|0
    0|0
  • En son asparagas olduğu açıklanmıştı ama yine de siz bilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bence türkler hiçbir diziyi uyarlamasın

0|0
    0|0
  • Biri lütfen bunun şaka olduğunu söylesin :D

0|0
    0|0
  • Aynen.

0|0
    0|0
  • ilk öğrendiğimde 10 saniyelik şok geçirdim *-* abi yaratıcılıktan eser yok