Kapat

Kyle xy / Being human izleyen?

Kyle xy / Being human izleyen var mı aranızda :D? Yabancı dizi izlemek isteyen konularını merak edenlere açıklayabilirim çok beğendiğim iki dizidir

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kyle xy izledim. Harikaydı etkisinde bıraktı baya fakat devamı gelseydi daha iyi olurdu tabi :/

0|0
    0|0
    • Sanki final değilde devamı varmış gibi çekmelerine delirdim finale bile benzemiyordu beğendiğim her dizinin saçma finalleri olur zaten :/

• Final değildi ki zaten :D Tv kanalı yayından kaldırdı öyle bildiğin ortada kaldı film

• Benim bildiğim abc mali gerekleri karşılayamamış bu yüzden final oldu o da final bölümüydü yanlış biliyorum o zaman kfkjd

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Kyle xy çok güzel diziye benziyor ama onay alamadı diye izlemedim.
    Being human da güzel dizi 10-15 bölüm izlediydim galiba.

0|0
    0|0
  • kyle ın son bölümüde bir çıkartamadılar çok iğrenç ya

0|0
    0|0
    • Güzel filmdi kötü bitti

• yok sonu gelmedi ki çok saçma bitti yani hani sonu olmadan bitti çok saçmaydı

• kyle xy yi izledim çok iyiydi ama being human ı beğenmedim. Xy de tam bitmedi o kötü

0|0
    0|0
    • Aynen ama ben being human bağımlısıydım çok severdim :D

Kızlar Ne Diyor 2

• kyle xy'yi sen söyleyince hatırladım, unutmuştum bile :) ilginç bir diziydi ama pat diye bitmişti, sonra unuttuk gitti :)

0|0
    0|0
  • being humanı uzun zamandır görüyorum başlamayı düşünüyodum konusu ne tam olarak?

0|0
    0|0
    • Vampir, kurt adam, hayalet aynı evde falan yaşıyolar böyle deyince çok sıradan sıkıcı geliyor banada öyle gelmişti ama izledikçe gerçekten diğerleri gibi değil mükemmel :D

• severim bu tür dizileri başlıycam birazdan :)

Yükleniyor...