TV deki müzik kanallarını hala izleyen takip eden var mı? (Kral tv powertürk tv falan gibi) ?

Yakın geçmişe kadar tvdeki müzik kanallarını izleyerek, müzik başta olmak üzere kültür sanat olayları buradan takip edilirdi ve müzik kanalları çok revaçtalardı... VJ adı verilen program ve klip sunucuları bize arkadaşımız kadar yakın gelirdi... şimdi ise yeni kliplere youtubedan erişmek mümkün oluyor. ama yine de merak ediyorum hala tvde bu muzik kanallarını izleyenler var mı? mesela özellikle 90 lı yıllarda kraltv çok popülerdi... düşüncelerinizi alıyım?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlk çıktığında o müzik kanalları ne kadar mutlu olmuştuk. Özellikle MTV'nin kablolu yayına gelmesi. Çok güzel günlerdi. Ama artık bu devirde YouTube gibi siteler olduğundan insanların eskisi gibi müzik kanallarını takip ettiğini pek sanmıyorum.

1|0
    0|0
    • evet MTV nin hayatımda büyük biryeri vardı :) kablolu yayınla gelen MTV avrupa MTV si olduğundan dolayı britpopla ingiliz müziğiyle büyüdüm.. malesef britpop da pek kalmadı... youtube yeni çıkan kliplere erişmek hatta indirip sahip olmak için büyük kolaylık ama VJ lerin o heyecanlı sunuşlarının eşliğinde ekrana gelmesinin mutluluğunu vermiyor :)

• Kesinlikle haklısın.

• Teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Televizyonu çok nadir izliyorum açıncada genelde erkek kardeşim için açtıgımdan ötürü çizgifilm kanalları oluyor:) ama ben eskiden severdim bu müzik kanallarını hatta küçükken annemin telefonunu aşırıp kral tv de alt yazı mesajları vardı ya hani mesaj atardım:) ama hiçbir zaman benimki gözükmedi 😒😒

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Numberone izlerim

1|0
    0|0
  • Nu gunlerdi yaa top20 de sevdigimiz sarkiyi dinlemek icin hafyasonunu ipla cekerdik simdi kac senedir bakmiyom

1|0
    0|0
  • Buket TV vardı kapattılar hıı.( artı Kral - Pop bazen çekmezdi...

1|0
    0|0
  • Aynen biz 80 doğumlular iyi bilir kral tv yi şimdi bitti

1|1
    0|0
  • Hiç Bir Zaman İzlemedim.

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum evde açiyorum caliyir :)

1|0
    0|0
  • Ben ece erken kilip 98 hatrliyorum ne guzeldi cocuklukta en son nostaliji kilipleri veren buket tv vardi oda kapandi simcik bazen kral tv veriyo oda cok az

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Youtube en büyük müzik kanalı benim için.

0|0
    0|0
  • Eskiden NR1'i çok dinlerdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Digiturk un varsa bilirsin mtv mezzo VH1 falan var canim sıkıldıgı anda onlari izlerim (mtv de cok guzel programlarda var)

1|0
    0|0
  • Dream ve number one.

1|0
    0|0
  • Bazen açarım arkaplanda kısık sesle

1|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|1
Yükleniyor...