Türk dizileri hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Geçmişten günümüze Türk dizileri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• O kadar saçma salak ki her dizi birbirinin aynı. Boktan sıçmık Türk dizileri ıyy

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türk dizilerini sevmiyorum dandik hep ya

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Cidden komik ya:) biz bu sektörü birakalim.

0|1
    0|0
  • Türkiyerde kardeşilik üzerine olan ya da bilim kurgu '' kanıt '' mesela bu gibi işler izlenmez ve yayından kaldırılır. Ama aşk dizileri ki aşkın suyunu çıkardılar kimin eli kimin cebinde belli değil dizileride ülke cahil olduğu için bu diziler çok izleniyor. zatan bu dizilerde bizim tür koyun ları gündemden uzaklaştırıp uyutmak için yapılan dizilerdir. İnsanlarımız istediği kadar üniversite mezunu olsun cahil. Bu yüzdende ''erken çocukluk eğitimi'' şart bu ülkeye bari bundan sonraki nesillrimiz cahil olmasın diyorum. Geç ama naparsın.

0|0
    0|0
  • Keywords: Ölümün Elim Öyküsü Kışlar Sert Geçiyor Sen Yoksan

0|0
    0|0
  • Kaliteli dizi çok az üretiliyor bu ülkede , tıpkı insanlar gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her Türk dizisinden haberdarım fakat şu güne kadar sadece 4 tane Türk dizisi izledim. www.kizlarsoruyor.com/.../a36657-unutulmaz-dizi-ezel En beğendiğim dizi Ezel'di. Oyunculuk, kurgu, senaryo bambaşkaydı orada. Bu tür bir dizi bir daha gelir mi bilinmez. Diğer izlediğim üç dizi ise Suskunlar, 20 Dakika, Kanıt.

0|0
    0|0
  • şimdi ki diziler yeni nesili çok bozuyor

0|0
    0|0
  • Aşk, ihtiras, şehvet, dram. Türk dizilerinin son bir kaç senedir klasik konuları. :D Değişmesi lazım KOMEDİ dizisi istiyoruz. Salak saçma şeyler değil. :/

0|0
    0|0
  • Eski tat yok artık bir cennet mahallesi bir 7 numara yok

0|0
    0|0
  • Gittikçe b. ka batan dizilerdir...

0|1
    0|0
  • Neyimiz iyiki diziler iyi olsun herşey boktan

0|0
    0|0
Yükleniyor...