Yabancı dizi önerisi arıyorum yardımcı olana eig?

Şöyle diyim zamanında çok dizi ve film izlediğimden basit diziler önermeyin.Önereceğiniz çoğu diziyide izlemiş olucağım %80. O yüzden bilindik olsada önerin ama gidip doctor who filan demeyin onları izleyeli çok oldu :D
Aradığım şey dizinin kurgusu sağlam olsun , gidip mankenlerin oynadığı oyunculuğun 0 olduğu arrow vs istemiyorum. Ciddi anlamda kaliteli bir dizi arıyorum. Bilim kurgu , fantastik vs olursa sevinirim. Biliyorum biraz fazla şey istiyorum ama sağlam önerileri bekliyorum.

Güncellemeler:
Yorum yapan yapmayan herkese teşekkürler , eig ler başka bahara kaldı :D Tam olarak aradığımı bulamadım sanırım , nasip :D
@DoctorGraham ,
Sanırım istediklerinizi söyleyip sonrada görüşü kapayacak kadar sığ bir insansınız. Sanırım bunun sebebi cevap veremicek kadar aciz olmanız. Helede laflarınızı çarpıttığımı söylerken daha ilk cümlelerinizde beni bilgisizlikle suçlayıp 2 dakika sonrada engelleyerek bunu bana ve herkese göstermeniz de ayrı bir komedi. Teşekkür ediyorum insanların ne kadar sığ olabileceğini bana kanıtladığınız için.

0|0
1918

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...