The Originals Dizisini İzliyen Var Mı?

Ben yeni denk geldim. Birinci sezon 6. bölüme kadar çok sıkıcı geçti. Sonra işler çığrından çıktı ve dizi birden mükemmelleşti. Dizide en çok sevdiğim Aiden ve Josh ikilisinin eş cinsel aşkıydı. İkinci sezonda Aiden öldürülüyor. Josh bunu görünce çaresizce ağladığında oturup bende ağlamaya başladım. Niklaus diye bir asi bir vampir-kurt adam melezi karakterimiz ve her şeyin takdirini toplayan vampir olan Elijah diye karakterimiz var. Mucize bebeğimiz Hope'yi unutmayalım. Dizi böyle sürüp gidiyor. İzlediğiniz kadarıyla nasıl bir dizi bence mükemmel sizce nasıl.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaa bende aiden ve josh için izliyodum 😂 sonra youtubeda öldüğünü gördüm diziyi izleme keyfim kaçtı 😔 josh birilerini bulursa yeniden başlıyocam 😃

0|0
    0|0
    • Diziden çıktı o ya :( ama çok mükemmeldi onların sahneleri :D

• 3 gündür yas tutuyom öldü diye :( ama başka dizide başka karakter olarak görcez bizde :D

• Ya başka dizide eşcinsel olmazsa ben napıyııım 😔

En İyi Kız Görüşü

• izledim güzel dizi
    ben ordaki kurt adamı beğenirdim Jackson'ı
    karakter olarak vs.

0|0
    0|0
    • o zaten çok ayrı bir şey ya :D

• tatlı :))
      3. sezon ekimde başlayacakmış diyorlar ama bakalım...

• 8 Ekim 2015 Perşembe :D kesin olarak bu tarihte başlıcakmış

Erkekler Ne Diyor 2

• aynen bende bayılıyorum hele flashback' ler çok güzel. Sana sıkıcı gelmesinin nedeni the originals the vampire diaries'ın yan dizisi.6. Sezonda vampire diaries'a katılan köken vampirlerin hikayesini anlatıyor. Belki de olayları pekiştiremediğin içindir.

0|0
    0|0
    • sezonları bitirdim 6. bölümden sonra bir bağladı beni kendine bağımlısı oldum şimdi diğer diziyi izlicem nasılmış bakalım :D

• Niklauuuuuuuuuuuuuus Reyiz <3

0|0
    0|0
    • Evettt ya adam müthiş zeki ama ailesi anlaöıyor aslında her yaptığı ailesi için ama mal ailesinin kalın kafası almıyor... Sonra plan işe yarayımca aaa! sen bizim içinmi yaptım diyorlar delirtiyolar beni :/

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi güzel tek tük izlenir benim favori 2 dizimdem biri game of thrones diğeri supernatural :D ve o diziye genelde tvd izliyenler başlıyor joseph morgan var ya :) :)

0|0
    0|0
    • ben tv de görmedim ama :D internette vampir efsaneleri diye bakarken karşıma dizi çıktı izlemeye başladım yok ben onu sevmiyorum ben daha çok Zenci Yakışıklı Marcel (Charles Michael Davis) ve Eş Cinsel Yakışıklı Josh (Steven Krueger) taraftarıyım :D

• vallaha ikinci sezonda vücut değiştiren kardeşleri Finn hariç hepsini ağzım açık süzüyorum :D

• sana katılıyorum :D

Yükleniyor...