Yabancı dizi önerir misiniz?

popüler olan herkesin izlediği diziler neler? konusuyla birlikte yazar mısınız rica etsemmm

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• True Detective
    Yeni başladım. İkinci sezonu devam ediyor şu an. Polisiye ama dram tarzında. Seri katil peşinde koşan iki detektifin hikayesini anlatıyor. İlk sezon 8 bölüm. İkinci sezon şu an yayında. Kadro çok kaliteli oyunculardan oluşuyor.
    Küfürden ve argodan hoşlanmıyorsanız tercih etmeyebilirsiniz. Ayrıca bazı açık sahneler de var.

http://www.imdb.com/title/tt2356777/

.

Falling Skies

Pek popüler bir dizi değil. Bilen seyrediyor. Uzaylı istilası konulu dizi. 4. Sezonda. İlgiyle takip ediyorum. Bu konuda başka dizi kalmadığı için olabilecek en iyisi bu şimdilik.

http://www.imdb.com/title/tt1462059/?ref_=nv_sr_1

.

Game Of Thrones için bir açıklama yapmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Fakat şiddet, seks, entrika en açık haliyle gösteriliyor. Rahatsız edici bulabilirsiniz.

Şu an devam eden çok sayıda dizi yok. Genellikle yaz arasındalar. Ben sevdiklerimi ve takip ettiklerimi sizinle paylaşayım ;

Doctor Who
    Muhteşem Doctor Who. Zamanın efendisi maceralarına devam ediyor. Kült bir dizi.

Helix
    Bilimadamları bir yandan virüslerle savaşırken diğer yandan da virüslere sebebiyet veren kişilerle mücadele ediyorlar.

The Flash
    Hızlı koşan Flash isimli kahramanın maceraları. Birinci sezon yakın zamanda bitti ve tadı damağımızda kaldı. Popüler dizilerden.

The Blacklist
    Ajanların dünyasında üstün zekalı bir ajanın yaşadıkları. İlginç bir tarzı var.

Homeland
    Yine ajanların dünyasında savaştan ziyade haber alma kısmını anlatıyor. Bol ödüllü bir dizi.

Agents Of Shield
    Marvel'in Avengers ekibinin yancıları. 2. Sezon yeni bitti.

House Of Cards
    Favori dizilerimden birisi. Kevin Spacey Amerikan politik yaşamını hayat dersi şeklinde anlatıyor. Son derece sürükleyici.

Modern Family
    Komedi tarzında hafif bir dizi. Biraz fazla amerikan ama özellikle ilerleyen sezonlarla birlikte kalite arttı.

0|1
    0|0
    • EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

• ben tesekkür ederim ayrıntılı yazıp zahmet ettiğiniz için :)

• Lafı bile olmaz.
      Rica etmişsiniz. Bende ricanıza karşılık verdim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
      Sormak istediğiniz bir nokta olursa lütfen çekinmeyin.

En İyi Kız Görüşü

• Supernaturel
    Teen wolf
    The walkin dead 👍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Vikings
    GoT
    Penny Dreadful
    The Strain
    Fringe
    Alcatraz
    Revolution
    Supernatural
    Dominion
    daha sürüsüne

1|0
    0|0
  • prison braek breaking bad the walking dead

0|0
    0|0
  • sana yeni çıkanları yazıyorum benim izlediğim

humans - synthetic adı verilen, insanların hizmetine yapılmış robotlardan bazıları insan bilinci kazanıyor

mr. robot - konusu hackerlık, psikolojik gerilim tarzı bişey ve gittikçe iyileşiyor, yeni çıkanlardan en sevileni bu

zoo - hayvanlar insanlara savaş açıyorlar dizi daha yeni başladı o yüzden durağan ama ileride işler çok kızışacak gibi, izlenir

0|0
    0|0
  • Hiç izlemediysen kesinlikle yüklenmen gereken Breaking Bad ve The 100'dür. Tabi yabancı dizi izlediğini varsayarak Prison Break'i katmadım.

0|0
    0|0
  • homeland abd irak afkanistan eksininde soluk soluğa bir aksiyon

0|0
    0|0
  • the walkıng dead :)

0|0
    0|0
  • Game of thrones , breaking bad , spartacus

0|0
    0|0
  • Sense8 bilim kurgu

0|0
    0|0
  • true detective, game of thrones , walking dead ,

0|0
    0|0
  • Braking bad

0|0
    0|0
  • breaking bad
    game of the throes
    walking dead
    vikings
    spartacus
    the 100

0|0
    0|0
  • Peaky blenders böyle olması lazım İngiliz bir mafya ailesi hakkında

0|0
    0|0
  • Fargo der geçerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Arrow. Banada buradan biri tavsiye etti.
    Adam gemi kazası sonucu bir adaya düşüyor. Öldü sanılıyor ve 5 yıl sonra dönüyor. Amacı şehri kurtarmak. Suçluları öldürüyor falan. Geçmişi, adada yaşadıklarını ara ara gösteriyor.
    Dizi sürükleyici ama zamanla daha güzel oluyor özellikle 1. sezonun sonlarına doğru ve diğer sezonlar çok güzel.
    Ekimde 4. sezonu başlıycak.

0|0
    0|0
  • shameless

0|0
    0|0
  • orange is the new black

0|0
    0|0
  • Teen wolf kurtadamlar falan var
    Doctor Who zaman lordunun hikayesi

0|0
    0|0
  • Skins'i bitirmiştim ben. Gençlik dizisi. Sıkılmadan izleyebilecegin bir dizi. The Big Bang Theory var, komedi oda.

1|0
    0|0
  • Masters of Seks muhteşem bir dizi. Sistem x harfini değiştiriyor kusura bakma.

0|0
    0|0
  • the flash ve arrow favorim <3

0|0
    0|0
  • Pretty little liars izliyorum bu aralar..
    Vikings ve supernatural ayrıca

0|0
    0|0
  • Pretty little liars the vampire diaries

0|0
    0|0
  • The walking dead

0|0
    0|0
  • Ilk görüşte aşk

0|0
    0|0