Altyazısız yabancı dizi izleyebiliyor musunuz?

Hiiii yoksa izleyemiyor musunuz? Then get to work byotch! Bence işsizseniz ve yapacak bir şeyiniz yoksa buna çalışın, çok seksi bir şey. Come the f*ck on, yeeeeeah, just like that! Kdksks cidden işsizim be, üzdüm kendimi.

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ara ara deniyorum, şimdilik sadece what lari anlayabiliyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 10 cümlenin 4ünü zar zor anlarım ya da anladığımı sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Evet izleyebiliyorum ama anlıyor musun diye sorsan cevabım tabiki de hayır :D :D ZaaAaAaa

1|0
    0|0
  • İngiliççem bitti :/

0|0
    0|0
  • İzleyebiliyorum evet. Bir süre sonra o seksiliği kaybediyorsun ama. Hevesin kaçıyor. I * sorry but this always happening :/

0|0
    0|0
  • %40 öyle izliyorum ve anlıyorum. Bir süre sonra altyazı ingilizceni ilerletmiyo.
    f*ck the fucking fuckers, before the fucking fuckers f*ck your fucking life.

0|0
    0|0
  • what a stupid question!!! what does means "yabancı". lütfen firstly learn your main language, yes baby i can't watch a foreign movies without subtitle, because, i do not know too many foreign language except english.

0|0
    0|0
  • İzleyebiliyorum, sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Good idea

0|0
    0|0
  • izliyoruz ama anlamıyoruz

0|0
    0|0
  • izlerimde kelime eksikliğinden %100 anlayabilirim diyemem

0|0
    0|0
  • Evet izliyorum anlamaya calisiyorum

0|0
    0|0
  • İzliyorum ama ingilicce

0|0
    0|0
  • ı can speak and understand english so ı wacthed english film

0|0
    0|0
  • Izleyemem

0|0
    0|0
  • O zaman dans 😂

0|0
    0|0
  • Sì filmero hermosa

0|0
    0|0
  • what the f*ck is going on here?

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum

0|0
    0|0
  • izlerim sorun değil

0|0
    0|0
  • i can watch all kinda movies or series even without any subtitle in english or turkish, which is not to proud of. all people do not have to speak english :).

0|0
    0|0
    • They do!!! English is cool af.

• Soooo, pray for them not to learn it ROFL!! if they learn it, you lose your job!! :P
      btw, what's your job?

• Yeppp! ✌️I'm a translator. For now... I'm still studying Western Languages and Literatures actually, so not my main job

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...