Dizi önerisi? yabancı dizi?

izlediğim dizi bitti yeni bir dizi arıyorum önerileriniz var mı?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Fringe'e başlamayı düşünüyorum. Beraber başlayabiliriz yani sadece dizi üzerinde konuşulan veya yorumlamak amaçlı bir durum olabilir.

İzlediğim dizilerden örnek verebilirsek; Lost'un çok samimiyet içerdiğini düşünüyorum. İzledikçe arkadaşınmış gibi izliyorsun.

Dexter'ın konusu içgüdülerle yapılan şeylerin sonuçlarını yansıtır. Hakim olmak irade gibi belirtileri var. En sevdiğim dizidir.

Game Of Thrones izlemen gereken bir dizi.

Breaking Bad birazcık aksiyona dayalı bir dizidir. Eğlenceli ve iyi karakterler içeren yani karakterini yansıtan karakterler içerir. Hepsinin artık ne düşüneceğini son sezon anlayacağın için sıkıcı gelebilir.

Friends ve HIMYM çok abartılmış iki dizidir. Aynı konular içerir. Sonuç aynıdır ve güldüğünü zannedersin.

Person Of Interest daha çok drama türü bir dizidir. Sonuç hep iyidir ama iyi olmadığını zannettirir insana. Sonuç kötüyse sezon finalidir. Sevmem.

Ben sana vereceğim en büyük tavsiye dizi yerine belgesel izlemendir; belgeseller hem bilgilendirici hem de kendi yorumunu kattırabilen içli dışlı bir yapıtlardır.

0|0
    0|0
    • açıklamalı görüşün için teşekkürler frienge arkadaşlarım sağolsun aşinayım spoiler yediğim için izlemeyi düşünmem galiba şimdi breaking bad izliyicem belgesel konusunda arada izlerim takip ettiğim serilerde var

• Rica ederim. Breaking Bad iyidir.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 8

• Fringe
    Lost
    Breaking Bad
    The Big Bang Theory
    Supernatural
    Person of İnterest
    The Walking Dead
    Game of Thrones
    Falling Skies
    Homeland
    Sherlock
    The Blacklist
    Doctor Who
    True Detective
    Grimm ( buna yeni başladım pek beğenmedim ama zevk meselesi)

0|0
    0|0
  • game of thrones
    twd olabilir
    fringe
    biraz sıkabilir ama fargo
    supernatural izlenebilir
    farklı bişi arıyosanda tabi ki breaking bad

0|0
    0|0
  • My mad fat diary komik bence izleyebilirsin☺

0|0
    0|0
  • Prison break flash

0|0
    0|0
  • Mmfd

0|0
    0|0
  • the walking dead - jane by desing - game of thorones - supernatural

0|0
    0|0
  • The big bang theory

0|0
    0|0
  • Ananin amo tatlim

0|1
    1|0
    • Fena koydu demi sana bu yorumum askolarin askosu boyle sacma bir soru olamaz ya cok canin sikiliyosa parmak sec ahahhaha:)

• Izlemedigin dizi kalmamis * sakagi

Yükleniyor...