Ahmet kaya gerçekten terörist miydi?

Şöyle youtubeye bakıyorum şarkaları milyon kez tıklanmış. Altta hep olumlu yorumlar var. Hatta o ses türkiye de ahmet kaya şarkısı söyleyenler bile var. Ama bir kısımda bu adama terörist diyor. Bir kısımda gerçekleri konuştuğu için terörist damgası yedi diyor. Şunun gerçeğini bir söyleyin :) Bu adam pek terörist gibi durmuyor çünkü :) Ben şahsen ahmet kaya şarkıları ile yeni tanıştım. Ve çok sevdim.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayır değildi hatta askerliğini yapmamak için sahte rapor alan Serdar Ortaçdan kat be kat daha vatanseverdi.

Bence Türkiye öyle bir düşünceye layık değildi. Yazık oldu.

2|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O bir kısıma göre zaten bütün solcular teröristtir.. Hepsi Moskovaya gitmeli :)) Dünya o kadar tersine dönmüş ki.. Gerçek vatanseverler terörist damgası yemiş, ama vatan hainleri de el üstünde tutulur olmuş. Boş yere demiyorlar yalan dünya diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Agladikca sarkisini iyi dinle avladikca diyor onu ziktiret teroristin onde gideni sesi guzel. ama goruusu belli bu yuzden genc osman dinle 😇😇

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• https://www.youtube.com/watch?v=smxLhhIQ_Bw bu video herşeyi açıklıyor

0|1
    0|2
  • Vatan haininin en büyüğü

0|0
    0|0
  • Apoya selam derken de barışçıydı evet..

0|0
    0|1
  • Ahmet kaya kurtu ama hep barış istiyordu

0|0
    0|0
    • Peki sonuç nereye çıkıyor? Adamı ülkeden atmışlar.

• Evt ülkeden attılar ama bnce turkiyeyi çoğu ulkucudwn bile çok seviyordu adamın ustune çok geliyorlardı YouTube ye ahmet kaya ülkücü yorumu yaz bir programda konuşuyorlar mal mal sorular soruyolar

• 99'da Türk Kürt ilişkisi nasıldı bilmiyorum ama apoya konser yaptıysa terörist denmeyide hak etmiş diye düşünüyorum. Ama şarkıları güzel yinede.

• adam terrorist değil normal bir kürttü

0|0
    0|0
  • evet terörist atık dinleme bence

0|0
    0|1
  • Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış...

0|0
    0|0
    • Peki apoya konser vermesine ne diyorsun?

Yükleniyor...