Cübbeli ahmet hocayı sever misiniz?

Cübbeli ahmet hocayı sever misiniz? Ben şahsen çok severim.

• Severim
    52% (17)46% (25)48% (42)Oy Ver
  • Sevmem
    48% (16)54% (29)52% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cübbe hocayı sevenler Allah azze ve celleyi sevdiklerinden seviyordurlar. Bende sizi seviyorum kardeşlerim. Allah hepinizden razı olsun.

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Severim.
    Ateistleri bile dine karşı sempati kazandırmış adamdır :)

1|2
    0|0
  • Sever anlatisi falan güzel sıkmıyo insani dinlettiriryo sonuna kadar Lalegül tv de güzel kanal ama reklamlar hoş değil bence hocalari alet etmemek gerek

1|2
    0|0
    • reklamlar survivor izlerkende hoş değil de maddiyat olmadan işler dönmüyor bu dünyada. Allah zengin etsin de reklamları kaldırsınlar ne diyelim

• anlattıklarından zerre şüphe duyuyor değilim. alimdir ama anlatis tarzını beğenmiyorum kehkehkeh yapınca gidiyor benim devreler. ciddi konu ciddi konuşulsun, benim bakışımdır saygı duyarım yinede kendisine.

0|1
    0|0
  • severım

0|1
    0|0
  • adam kendini dinletiyor. pek çok mıymıntıdan iyidir.

1|1
    0|0
  • Bu tip insanlara inanmam

0|0
    0|0
  • çok değişik ve komik biri.

0|1
    0|0
  • Sevmem

0|0
    1|0
  • Çok cahil bence.

0|0
    1|2
    • Belkide sen adamı anlayamıyosundur?

• Öyle mi? Zaten kurana inananlar kuranın doğru olduğunu kabul eder. Çok saçmalamış hocanız. Kuran doğruluğu bence bu şekilde ön plana çıkartılmaz.

• Ya tabi ki doğru söylüyorsun zaten inanmayanlara kimse inandıramaz Allah (Celle celaluhu) nun dilemesi dışında. biz inan insanlar olduğumuz için oda inananlara hitap ederek böyle samimi konuşuyor. ayrıca bak Kuran'dan sana bir ispat; “İnsan zanneder mi ki ölümünden sonra Biz kemiklerini toplayıp onu diriltmeyeceğiz? Evet, toplarız, hem de parmak uçlarına varıncaya kadar eski halinde düzenleriz!”(Kıyamet, 75/3-4)

• Sevmem o adami.

0|0
    0|0
  • Karakter değil de anlattıkları anlattım biçimi güzel

0|2
    0|0
  • Severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• 20 senedir severek dinliyorum.

2|1
    0|0
  • Severim

0|1
    0|0
  • Ehli Sünnetin savunucusudur. Severim.

1|2
    0|0
  • Ben severim. Sacmalamaz kivirmaz , direkt kişisel yorumsuz İslami bilgiyi dan dan söyler.. Hatipoğlu gibi adamlara soru soruyorlar, adam sanki ilahiyatçı değil de psikolog.. Dini bilgi vermiyor. öyle yapma , öyle etme, sıcakkanlı ol bak ayıptır annene, babana.. Saçma saçma şeyler.. Program başına da 50.000 lira para.. ooh.. Hoca ise para talep etmiyor.. Dan dan anlatır. güvendiği tekvaiz o su an.. Fetva konusunda da sadece ona güveniyorum. Hatipoğlu ve diğerleri bana güvenilir gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Severim :)

1|1
    0|0
  • Ahmet hoca candır.

1|1
    0|0
  • espirileri komik o yüzden dinliyorum bazen vaazlarını ama dinden anladığını sanmıyorum bence stand up yapsın cem yılmaz gibi :D

0|0
    1|2
  • Sevmem...

0|0
    1|2
  • haktır sevilir hak sözü sözü söyleyen herkes gibi

0|1
    0|0
  • Adamımdır

0|2
    0|0
  • üslup güzel, Atatürkçü olması da onu diğer cahil yobazlardan ayırıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=OMyVY6tLj_Q

0|0
    0|0
  • eskiden severdim, bize sallamaya başladı son zamanlarda, görüşlerimin ve mezhebimin değişmesinin de etkisi oldu hani

0|0
    1|1
  • Alakam yok din adamlarıyla

1|0
    0|1
  • biraz kaşara benzese de anasının gözü olup laf cambazı olsa da yüzünde meymenet olmasa da ağzı laf yapsada felsefe ve edebiyat yapsa da pek tekin güvenilir olmasa da her sohbette karıdan kızdan bahsedip zaafını belli etse de biraz yerine göre ağzı bozuk olsa da şahsı ile işimiz yok bizi bağlamaz lakin anlattıkkıklarını dinlemek de yarar var sohebtleri dinlenmeli ama körü köürüne de bağlanılmamalı

0|0
    2|1
  • Şeyhleri şıhları birden fetva veren hocalari hiç sevmem benim tek bir yön gösterici vardır KURANİ KERİM nerde yanılmıyorsam tikaniyorsam açar okurum

0|0
    1|1
  • Kabir azabından koruyan kefeninin satışını yapana kadar severdim.

0|0
    1|0
    • ne alakası var güzel kardeşim şimdi:) belki üstünde Allah (Celle celaluhu) nun gazabından koruyacak bir ayet vardır. ondan yani. ama milyarlara sattıysa o zaman haklısın da kefen fiyatına satmıştır sattıysa bile.

• Nerde sattı bende alıcam link versene :) bana sallamasyon gibi geldi. inanmadım açıkcası.

• Google' a yaz görürsün. Nasıl sevgi bu. Sevdiğin adamı takip etmiyorsun.

• çok severek dinlerim

0|1
    0|0
  • ulu orta gösteriş yapan hiç kimseyi sevmem.

0|0
    1|2
  • Sevmem.

0|1
    1|0
  • Her türlü sarıklıya allerjim var.. Seveni de sevmem.

0|0
    1|0
  • Kuranı olduğu gibi açıkladığı için severiz. Ama Taslaman İslamı çok daha büyük bir hikmet sahibi olarak daha iyi savunur tartışmalarda.

0|0
    0|0
  • "Mevlam zina yuvalarını vurdu" cübbeli ahmet hoca 17 ağustos 1999 deprem yorumu.

0|0
    0|0
  • Canın sıkılıyorsa güldürsün seni öğrettikleri de ekstrası :)

0|0
    0|0
  • sevmem pek

0|0
    0|0
  • Caner Taslamanı Dinleme Tavsiye Ederim , Bilim-Felsefe-Din İlişkisi dahilinde cevapları var. Cübbeli biraz kendisine uygun olanı söyliyormuş gibi.

0|3
    0|1
    • Ne alakası var kardeşim ya:) Allah sevdiği kullarına ilim verir kalp gözünü açar. felsefe değil adam Kuran Sünnet yolundan gram ayrılmıyor. Arkasında zaten koskoca Mahmud Efendi Hz. leri var

• Kardeşim müslümanlar eziliyor çünkü Allah müslümana yeterince teslim olmayışından dolayı (müslümanım diyenlerin bile namaz kılmayıp Allaha küfür etseler sesinin çıkmayışından dolayı fuhuşun almış başını gidiyor olmasından dolayı vs.) bu dünyada azap eder. günahlarından dolayı. kafirler şu an zirvedeler çünkü dünya kafirin cennetidir. müslümanın ise cehennemi. ahirette de tam tersi olacak.

• tamam kardeşim sen bu kafada git , biz araştırmayalım sorgulamayalım , kuranda yer alan " Düşünün " nü yerine getirmeyelim , burası kafirlerin diyip dünyayı bırakalım.. Ezildigimiz zamanda diyelimki Müslümanlar Allaha tam teslim olmuyor. Elin ateisti gelsin olaya akılca halletsin. bizde sap gibi kalıp cevapsız kalalım. Müslümanlar şu an dünyada ezilen olarak görülmüyor bilyiormusun , saldırgan olarak görülüyorlar. Allah bize soracak ama elbet. Hesabını sorucak. Demeyecek mi "Size akıl verdim, irade verdim, düşünme verdim," niye hiçbirşey yapmadınız. Niye cahil kaldınız demeyecekmi. Yazık. Vallahi yazık. Keşke 1 taneniz olsa böyle. Cübbeline peşine düşüp halkı böyle cahilleştiren bir sürü kişi var. Yazık. Naparsan yap kardeşim ben uyardım gerisi Allahın bileceği iş.

• Eh işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...