Rol İstanbul ajans güvenilirmi?

Arkadaşlar ben rol İstanbul ajansa başvurdum ve bugün reklam çekimi için görüşmeye çağırdılar bazen dolandırıcalarda telefonlara mesaj atıyor oyüzden teredütte kaldım şu an güvenilir bir ajansmı bugün gitmek istiyorum lütfen birşey söyleyin

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Umut tacirleri hepsi , genç toy ve meraklıların parasını söğüşlüyorlar sonra da git bekle diyorlar.

Bu işler artık diplomalı sertifikalı yetiştirilmiş insanların işi, Türkan Şoray keşiflerinin devri çoktan geçti. İstanbul'da aynı işi yapıp ünlü (?) yapan 81 tane ajans var da , bunlara yetecek piyasa var mı bir düşün , burası Hollywood değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güvenli olduğunu sanmam. Bence giden bir tanıdığın varsa mutlaka ondna bilgi alıp araştır.

Para tuzağı olanlar var sonuçta

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Rol İstanbul Ajans ;

yaklaşık 5 ay önce çocuğumu kaydettirdim benim için farklı bir serüvendi çünki bu ajansla birlikte bir çok ajansada kayıt yaptırdım birinden rol çıkmaz belki diğerinden çıkar diye :) anadolu yakasında araştırmalarıma göre 3 tane sağlam ajans vardı ve bunun biride rolistanbuldu gittik kayıt esnasında diğer ajanslarda görmediğim çok şey farkettim öncelikle disiplin ve güleryüz ardından sistemli bir çalışma diğerleri paldır kültür sürüyle insanı bekleme salonunda bekletip duruyodu birtanesinden kayıt yapmadan çıktık hatta ama rol İstanbul'da böyle şeyler yoktu ve gerçekten memnun kaldık sonrasında bir kaç reklam görüşmesine gönderdiler çocuğumu ama sonuç alamadım bir belgesel filminde oynattılar ak partinin reklam çekiminde ufak bir rol birde gözlük katalog çekimine gönderdiler oğlumu güzeldi ve ilgi çok yüksekti başarılı bir ajans takip ediyorum he bu arada diğer ajanslar henüz bir rol çıkartamadı çocuğuma sadece family figüran olarak gönderdi bir diziye başarılar herkese :))

0|0
    0|0
    • Hadi be ordan. besbelliki rol ajansta çalışan birisin sen. Rol ajansı övmek için bu yazıyı yazdığın çok belli. Türkiyeni en dandik ve dolandırıcı 2. ajansısınız. birincisi castajansim. net :) siz onlar kadar dolandırıcı değilsiniz

• ajansların %99.9 dolandırıcı.

0|0
    0|0
  • para tuzağı

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum bence gitme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erberk ajans en güvenlisi.

0|0