Güneşin Kızlarını izliyo musunuz son bölüm hakkındaki düşünceleriniz neler?

Resmen Selin öptü ve dalga gecti hele son bölümde öpüyor gibi yapıp benden uzak dur demesiiii ayy delirdim 😳😳😳😳

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• ergen dizisi 10 15 yaş arası hitap ediyor

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 9

• İzliyorum ve perşembeyi iple çekiyorum. Fragmanın açıklamasında gördüm savaş ve ali duygularını açıklıyor diyor. Alinin yaptıkları aşırı saçmaydı hem emrenin selini yanaktan öpmesini kıskanıyo ama didemi öpüyo çok dengesiz davrandı. Savaş nazlı desen ilişkilerini resmen boka sardı. Severek izliyordum ancak şu son bölümü pek beğenmedim. 10 bölüm daha güzel olcak gibi gözüküyor. Bide bence haluk ölmez ölürse zaten izmire dönerler dizi biter bide ölseydi ya da ağır bişeyi olsaydı kızlara doğum günü partisi yapmazlardı bence. Şu anda 10. bölümde nolcağını falan da biliyorum ama spoiler vermiyim size. Ama şunu diyim duygular açıklamak dışında ali selin cephesinde kötü şeyler olucak

0|0
    0|0
  • selinin yerinde olsam onu cok pisman ederim onun oynadigi gibi oynarim oyunlari

1|0
    0|1
  • Bende delirdim kızzzzz :D :P
    Ben Haluk için izliyorum o kızların dandirik aşkları için değil :D Ama Ali karakteri çok başarılı. İlginç marjinal bir karakter yazmış senarist. Halukta cabası :D Gizem olmasa dizide izlemezdim :D

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum ayyy😳😳😳

0|0
    0|0
  • izlemiyorum ama ordaki savaş çok tatlı be

0|0
    0|0
  • Son sahnede emre kınaya bıttı dıyebılırım

0|0
    0|0
  • selin süründürür la onu

0|0
    0|0
  • Izliyorum ben her hafta merakla bekledim tek dizi ve bundan önceki bölum harikaydi ya

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...