Türkler olarak gene elimize yüzümüze bulaştırdık bir formatı daha?

Korede mukemmel bir şekilde çekilen her bölümünde gülmekten öldüğüm 비정상회담 adlı program bızım ulkemızde elin oğlu diye saçma sapan bir şekilde adamları aşşağılayarak çekilmeye başlanmış igrenc ötesi espiriler berbat bir sunuculuk boş muhabbetler ınsanlarla alay etmeler ınsanlar yukarda yazdıgım orjınalını ızlesınler youtube da aradakı farkı anlarlar kendımızı rezil ettik gene hiç girmeyelim bu işlere beceremiyoruz biz ciddiyim. alın vıdeo attım bızımkınde yapılan saçmalık üstte. bide altına korede yapılan komik muhabbeti getircem farka bakın.
Bizde

Onlarda

Güncellemeler:
güncel

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu programa ancak 1-2 bölüm dayanabildim oysaki Abnormal Summit ne kadar güzeldi sonra Enes Kaya olayları çıktı tabii.

0|1
    0|0
    • kesınlıkle ya tv de denk geldım buna cok boş bu kadar guzel formatın ıcıne ettık üzüldüm bir daha yapılmazda

• Umarım biter bu kadar kötü bir program olamaz. Bende Enes Kaya sayesinde başlamıştım programa 8 yıldır Kore hayranıyım zaten Enes Kayanın'da Kore'de bizi güzel bir şekilde temsil etmesi çok hoşuma gitmişti.

• kesinlikle...

En İyi Erkek Görüşü

• Beş dakika baktım ve değiştirdi. Böyle bir sacmalik olamaz.. Rezalet. Kısa surede yayından kalkar.. yönetmenin ve özellikle sunucunun saçmalığı yüzünden.. Öyle programı sunacaksa ancak, ben bilmem eşim bilir i sunan çocuk başarıyla sunabilir. Ama bu programın sunucusu bildiğin bir dana. Kalkar yayından.

0|1
    0|0
    • aynen kardesım ergen gibiler yapmacıklar mal gibiler inşallah kalkar...

Kızlar Ne Diyor 6

• evet ikisinide izliyorum ve cidden beceremiyoruz.. sunucularımız bir kere çok saçma. orjinal formatında çok gülüyorum ve enes bizi iyi temsil ediyor bence

0|1
    0|0
    • kesınıkle katılıyorum her dedıgıne aynı düşüncedeyim bende.

• zevklisin ;)

• ses ve tatlılık abidesi ne diyebilirim ki :)

• Sadece bir tv yarışması eğlence amaclı. Bu kadar niye büyütülmekte? Enesin ordan neden devre dışı bırakıldığını biliyo musun? En azından Türk televizyonculuğunda enese yapılan muamele kimseye yapılmaz

0|1
    1|0
    • enes niye devre dışı bırakıldı sert sözlerinden dolayı degıl mı? ama eglenceli degıl cocuk gibi sunucular eergen gibi burada beceremiyorlar.

• allah allah ne yaşamışlar öyle bu kadar büyük ya

• Araştırabilirsin

• tabiki koredeki daha iyi elin oğlu türkiye tanıtımı yapıyor daha çok Ama tvde tek izlediğim ELİN OĞLU :))

0|1
    0|0
    • kardes geçmiş olsun ne diyim yani bunu izliyorsan dicek birşey bulamıyorum.

• oldukça eğlenceli bana zarar veren bir program değil ne sakıncası var?

• Seviye yerlerde de neyse seviyosan bişey diyemem

• 10. bölüme kadar takipteydim sonra koptum.

0|1
    0|0
  • 1bölüm izleyebildim sadece

0|1
    0|0
  • Katılıyorum bende Abnormal S. Hayranıyım ama Elin oğlu berbat

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Elin oğlu beş para etmez. Sadece bir kaç defa gördüm anladım ne olduğunu Abnormal Summit çok kaliteli

0|1
    0|0
  • Sen ne bekliyodun. En fazla bu kadar olur işte biz yaparsak. :/

0|1
    0|0
  • abnormal summıt

0|1
    0|0
  • Dizilerde mükemmel bir efsana prens nere mühteşem yüzyıl nere gidip ders alalım korelilerden

0|1
    0|0
Yükleniyor...