Şimdiki adnan oktar gerçek değilmi?

Eve arkadaşlar ne düşünüyorsunuz. Bu resimde söylenenler gerçekmidir. Bilgim yok bir kişinin facesinde gördüm.
Şimdiki adnan oktar gerçek değilmi?

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• Ataturk icin de Trablusgarp savasinda olduruldugu ve yerine yine KOHEN olan ismini şu an hatirlamadigim yahudi kokenli bir masonun gectigi haberleri dolaniyordu son gunlerde internette. Bunlarin gerceklik payi olsa medya tarafindan ustune gidilecegine inaniyorum. Bence sacmalik.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Şaka gibi. Ülkedeki olaylara bak ya. Avrupaya kaçasım var.

0|2
    0|0
  • Bu adamın dinle zaten uzaktan yakından alakası yok. Almış yanına 3-5 tane Travesti saz arkadaşı program sunuyor. Saçmalığın daniskasi.

0|1
    0|0
  • aynen bunu bende duydum ve kesinlikle inanıyorum

0|1
    0|0
  • Pfff insanlara suc atmayi kesin bence. Islam'dan soguyan kendi cani istemistir sogumustur.

0|0
    0|0
  • Bu adamla islamiyetin alakası yok ki zaten ha ha

0|1
    0|0
  • ya saçmalama dalga geçmişler :D atatürk ün öldürüldüğünü yerine yahudi asıllı yossi kohen isimli birinin getirildiğini ve islami düzeni bozduğunu asıl mustafa kemal in şehit düştüğünü iddia eden bir grup var. onunla alay etmişler

0|0
    0|0
  • Şerefsiz bu ya.

0|1
    0|0
  • :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Bunu kaç kişi adam yerine koyuyodu ki?

0|1
    0|0
  • Önşöllöh höcöm möşöölh Allah nö ködör gözöl yörötmöş şö gözölööğö bökön
    (okurken dudaklarınız kabardıysa bendensin ;)

0|0
    0|0
  • Doğru olabilir bu adama büyü yapıldığı da söyleniyor ne kadar doğru bilemem seneler önce kitabını okumuştum o kitabı yazan adamın bu olması şaşırtıcı, kitap müthişti

0|0
    0|0
  • adnan oktar yani diğer adı yahya kemal 9 tane 46 raporu olan biridir bir rivayete göre çok ilimle ilgilenmesnden kafayı yemiştir iyi günler hayrlı işler

0|0
    0|0
  • Cok benziyolar?

0|0
    0|0
  • bu adamda tam dansçı ruhu var :D

0|0
    0|0
  • canlı yayında ben bir tane bile ayet bilmiyorum diyen birinin hocalığını mı tartışıyoruz?

0|0
    0|0
  • Eee nolmus insanlardan sizene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adnan Oktar eskiden değerli bir adamdı.. Sonradan akıl sağlığı bozuldu, dini konuların içine çok fazla girince altında ezildi ve biraz siyirdi.. Bunların hepsi bunun sonucu işte. Su an ki Oktar, normal biri değil yani..

0|1
    0|0
  • saçmalık, ikiside aynı kişi ama adnan oktar anladı ki dinde güzel para var böyle 180 derece dönerek dinci olmaya çalışıyor ama söylediği hiçbirşeyi doğru bulmam

0|0
    0|0
  • Olayı araştırmak lazım ama bu adam zaten canlı yayında masonlardan belge almadı mı. Yani daha ne konuşulur ki üstüne. Dinle İslamla alakası yok. Ha bunlara uyan salaklar da var. Abaza sürüsü.

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir şey.

0|0
    0|0
  • Nerdesin ey devlett ! hani o kadar müslümanım diye geçinen lider tayyip nerdesin? !!

0|0
    0|0
  • çok saçma geldi. Ama işkence ve hapis yıllarında bir beyin kontrolü operasyonu ile adamı değiştirdiler dense daha az saçma olurdu. Akrabası arkadaşları yok mu illaki tanırlardı başkası olsa

0|0
    0|0
  • Bu paylasimlari yapan bir facebook sayfasi. Cok guluyorum bunlara :))

0|0
    0|0
  • Haber çok mantıklı gibi geliyo. Şok oldum şu an

0|0
    0|0
Yükleniyor...