Arkdaslar Gülse Birsel'in calismalari hakkinda dusunceleriniz nelerdir?

avrupa yakasi yalan dnya 7 kocali hürmüz gibi projerlerde hem senaristlik hem de oyunculuk yapmasi ve dizilerde yarattigi karakterlerin birer fenomen olmasi sizce Gülse Birsel hak ettigi degeri goruyor mu sanki biraz daha ustune dusulmeli daha buyuk sanlar verilmeli sizce de biraz daha destek gorse dunya capinda biri olmaz mi?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• o kendisi bilerek böyle davranıyor. sanırım mütevazi bir yapısı var. yeterli görüyor. bir rop. dinlemiştim radyodaydı sanırım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendisini aşırı beğeniyorum. avrupa yakasında tanıdım onu. çok başarılı bir kadın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Olur iyi oyuncu..

0|0
    0|0
  • Bir avrupa yakasıyla dünyayamı açılıcak yapma
    Tamam yeteneği var olabilirde ama ülkemizin güncel konularına hakim
    Bak dizi konuları hemen hemen hepsi oyuncu kadrosu üç aşağı beş yukarı aynı, bize hitap ediyo yani
    Yabancıların ilgisini çekmez
    Şans olayına girersek zaten yapmak istediği her projeyi hayata sokuyo bir sıkıntı yok yani

0|0
    0|0
    • sadec avrupa yakasindan bakma ztan kendis yillrca amerikada yasamis oranin kultrune de hakim orda gazete ve moda alaninda calismalrda yapms sadce burdaki soru daha buyuk bir destekle neler olur

• hayır aynı fikirde olamyblrisnz ben ona laf etmyorum siz konuyu cok yanls yere cektiniz ben size sadce amerkida yasmais bazi projelerde bulunmus oranin kultrune hakim diye ornek veriyum sen kalkyosun orda yasayan herkese m destek verelim diyorsun burada sadce sahis meselesi değil turk sinemasini ya da kultrunu dunyaya tanıtabir mi ya da turk ve baska kulturleri harmanlıyıp guzel bir seyler ortaya cıkarır mi kendisnin farkli bir ozgcemsi var zamandi avrupada prenseslik okuluna dahi gitmis multi kultrel bir insan daha fazla destekle ortaya daha guzel seyler cikr mi soru bence biyografisine bir goz atin fikirler elbetteki sahsi ama biraz bilerek yorum yapmak lazim sig bilgilerle kesin yargilara varmak ne kadar dogru

• Kendini bu ülkede yek yetiştiren gülse birsel değil, her meslek Kolunda kendini çok çok iyi yetiştiren çeşitli ünvanlarda insanlarımız var.
      Gülse birselin türk sinemasını yurt dışına taşıması için ilk önce bizim öyle kaliteli personelli alt yapılı bir sektörü olması lazım
      Çekilen filmler ortada gişe hasılatı yapan filmler ortada recep ivedikle düğün dernekle v. s v. s olucak iş değil
      Küfür eden filmlerde parayı götürüyo
      Sığ bilgilerle konuşmuyorum olayın detayını açmaya çalıştım ama siz hala gürse birsel prenseslik okuluna gitmiş amerikaya gitmiş v. s diyerek bayanı hala övüyosunuz
      Ben şahısa bilgisiz kültürsüz demedim dikkatinizi çekerim. biyografisine göz atmama gerek yok, yapıcaklarımız beceriyle değil oluşan şartlar ve günümüz konjüktörüne göre şekillenir

• Vala karı iyi yazıyo da bir tek Avrupa yakası işini sevdim ben onun. Sonrakileri pek beğenmedim. Şimdilerde de bir komedi programındaydı hala var mı bilmiyorum da, hani insanların zorla güldüğü bir program ake. Para için her insan öyle saçma şeyler yazar mı bilemicem tabi.

0|0
    0|0
  • begeınrm bu kadını farklı bı mızacı var

0|0
    0|0
  • Başarılı bir kadın

0|0
    0|0
  • kocasınıda sevmem kendinide sevmem ama Burhan karakteri iyiydi...
    https://www.youtube.com/watch?v=Jvdn5iJbFS4

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • pek zannetmiyorum. dünya çapında biri olması için öncelikle kendisinin çabalaması gerekiyor. anlaşılan bu kadarını kaldırabiliyormuş.

0|0
    0|0
  • Sıradan

0|0
    0|0
  • Çok basarili bir sanatci

0|0
    0|0
  • Avrupa yakasından sonra seyretmez oldum hiç birşey :))

0|0
    0|0
  • merhaba gülse hanım sizi beğenerek izliyoruz.

0|0
    0|0
  • Gıcık oluyorum o kadına itici çirkin bir albenisi yok sıradan bir oyuncu ekranları kirletiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi bir senarist, kötü bir oyuncu. yine de emeğe saygı, yalan dünya mizah içermiyordu, Zerrin karekteri, Gülistan, Açılay dışında, aslında kadınları aşağılamıştı hiç feminist değilim ama yalan dünya öyleydi harbiden. Avrupa Yakası güzeldi.

0|0
    0|0
  • başarılı bnece

0|0
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
Yükleniyor...