The Walking Dead'i defalarca izleyen var mı aranızda?

Herkes çok güzel olduğunu söylüyor bu dizinin ve baştan sona tekrar tekrar izleyenler bile varmış, bu doğru mu? Siz de izlediniz mi defalarca? :D

0|0
16|24

En İyi Kız Görüşü

• defalarca ilemem her bölümü çok heycanlıymış gibi gelir ilk izleyen için ama öyle değildir aslında her bölümü acayip sıkıcıdır sanki birşeyler oluyo gibidir ama aslında olaylarda hiçbir ilerleme kaydedemezler heleki hapisane dağıldığında herkesin birbirini bulması 1 sezon sürdü nerdeyse ondan sonra bir yere sığınmalarıda bir sezon sürdü çok zevksiz aynı türk dizileri gibi oldu tek zevki sezonu 1. sezondu o kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• ben diziye geçen yıl başında başladım o zaman 4 sezonun yarı finali olduydu bir hafta demeden yakaladım baya sardıydı sonra güncel olarak takip etmeye başladım ama dizinin sezon başlangıcı ve sezon finali arasında kalan bölümler çok sıkıcı geldi bana artık senede 16 bölüm olması lazım 3 5 bölüm dışındakiler çöptü bu sezon bana göre

0|1
    0|0
  • 2-3 sezonlar çok güzel

0|1
    0|0
  • İyi bir dizi. Bazen bende bir diziyi defalarca izlerim, yeter mesela hobbit ve yuzuklerin efendisi serileri de izlerim * * .. ki cezbetsin.

0|0
    0|0
  • Yeni sezonunu bekliyorum.

0|0
    0|0
  • O kadar süper dizi degil. Sadece ilk sezon süper ondan sonra sıradanlaşıyor. Ben prison Break izliyorum o daha guzel. Breaking bad izlemedim ama ona mükemmel diyorlar

0|1
    0|0
  • ben yarıda bıraktım. sureklı aynı seyler olmaya basladı. bir yer buluyolar yerlesıyolar sonra bısı oluyo gıdıyolar baska bı yer bulup yerleşiyolar felan

0|0
    0|0
  • Bir seyi ikiden fazla okuyanida izleyenide pek anlamam insanalr 4/5 kere izledik diyorm demekki cok bos adamlar :) her iki manada da bos

0|0
    0|0
  • Yok onu izlenedim.
    Ama selenaya başladım şimdi ben 1. sezondayım.

0|0
    0|0
  • ilk sezonu güzeldi, sonra sarpa sardı, çoğu bölümünü sararak izledim, hele şu birbirlerini bulmaya çalıştıkları sezonu izlemedim bile, ilk sezon güzel gerisi boş, ama can sıkıntısında gider işte

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisini 5 kere izledim baştan,
    Twd 1 kez yetti.

0|0
    0|1
  • 1 kere izledim baydı dram dram dram

0|1
    0|0
  • Güzel ama kurgu acayip yavaş ilerliyo. OndanBen sevmedim. Senaryo güzel ama

0|0
    0|0
  • kaldım 3 te ya :/

0|0
    0|0
  • evet izledim

0|0
    0|0
  • 3. sezondan sonrasi cok kotu

0|0
    0|0
  • 5 sezon hayatta uğraşmam 😊

0|0
    0|0
  • 3 defa bastan sona izledim hemde hiç sikilmadan.

0|0
    0|0
  • Niye, bir kere de anlamıyor musun?

0|0
    0|0
  • Ben oyununu oynadim harikaydı

0|0
    0|0
  • realizmden uzak şeyler izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Kardeşim şu an yanımda izliyor ☺️☺️

0|0
    0|0
  • 2. Kez izlemek bile işkence olur. Heyecan bu diziyi izlettiren çünkü

0|0
    0|0
  • kaçırmam hiç

0|0
    0|0
  • Ohoo eylülde 6ncı sezon çıkcak 4 gözle bekliyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Evet çok güzel izlemeye değen bir dizi

0|0
    0|1
  • Çok güzel bir dizi ama hiç bir dizi final yapmadan tekrar eski bölümlerini izlemem. Ama tekrar tekrar izlenilebilecek bir dizi.

0|0
    0|0
  • Sadece 5. Sezonun ilk bolumunu defalarca izledim. Hatta birazdan yine izlerim. Ama gercekten cok guzel bir dizi. Tavsiye olunur.

0|0
    0|0
  • ben ben ben :D gene ben ben ben tüm zombi filmlerini izledim bu dünyadaki :D

0|0
    0|0
  • Tekrar tekrar degil ama izledim guzel dizi

0|0
    0|0
  • Hic izlemedim :/

0|0
    0|0
  • Defalarca drgıl ama ızlerdım bır ara

0|0
    0|0
  • Defalarca izlemenin mantığı neki? Dizi daha devam ediyor.

0|0
    0|0
  • 1 kere izledim

0|0
    0|0
  • 4. sezona kadar geldim ama sonra sıkıldım ve bıraktım. bir ara tekrar başlamayı düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Ben hastasıyım

0|0
    0|0
  • Senaryo gerçekten güzel ama olayları dagıtmıslar uzattıkca uzatıyorlar yavaş ilerliyor.

0|0
    0|0
  • İzledim. Bıraktım.

0|0
    0|0
  • Evet yeni sezonu beklediğim için arada tekrar eski bölümleri izliyorum cok cok iyi bir dizi

0|0
    0|0
  • izlemedim de ama oyunu süper

0|0
    0|0
Yükleniyor...