Dizi izleyenler buraya gelsin?

Arkadaşlar herkes izlediği dizileri yazsın. ben yazıyorum. Teen wolf, Çilek kokusu , kalbim Ege'de kaldı , Güneş'in kızları , inadına aşk , baba candır , adı mutluluk bunlar şu an yayında olan diziler , sezon finaline giren dizilerde Diriliş , kara ekmek , aşk yeniden , başka dizi kalmadı zaten 😀

Güncellemeler:
En çok dizi izleyen ben miyim 😀😀

0|0
20|10

En İyi Kız Görüşü

• Game Of Thrones
    Teen Wolf
    The Walking Dead
    American Horror Story
    Canlarım benim ya :D

0|0
    0|0
    • En Sevdiğim dizi teen wolf 4 sezonu 3 günde izledim 😀

• Hava sıcak, sevgilim yok, herşeyden sıkılıyorum, içimde sürekli bir huzursuzluk var
      Ben ne yapayım :D

• Sende dizi Izle film izle 😀sevgili bul bir tane , bir tanede bana bul 😀

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• İzledigim tek dizi kirgin cicekler. Seksendort muzikleriyle gecer her bolum seviyorum yaa.

0|0
    0|0
  • sadece aşk yeniden

0|0
    0|0
  • Gunesin kizlari

0|0
    0|0
  • House , american horror story , doctor who, fringe , supernatural, türk dizileri olarak çilek kokusundan ve kiralık asktan birkaç bölüm izlemiştim.

0|0
    0|0
  • Ben de diyorum bu dizileri kim izliyor da hala aynı senaryoyla tekrar tekrar dizi çekiyor bu adamlar. Yabancı dizilerden takip ediyorum ben.
    Sherlock, Person of Interest, The Walking Dead, Game of Thrones, Humans, Shameless, iZombie...

0|0
    0|0
  • Aşk yeniden kiralık aşk ve inadına aşk izlediğim türk diziler yabancıları saymaya başlasam bitmez heralde :D

0|0
    0|0
  • power. hit the floor. the walking dead. teen wolf. the last shıp bunları bu yaz izlemeye başladım. türk dizileri ile eskisi kadar pek aram yok. :)

0|0
    0|0
    • Yabancı diziler daha kaliteli tabiiki

• o gündür türk dizileri pek ilgimi çekmez oldu :) atv yi pek sevmem ama kırgın çiçekler de iyi iş başarmışlar :D

• Paramparça Ve kırgın çiçekler

0|0
    0|0
  • Poyraz Karayel, Kaderimin Yazıldığı Gün, Arrow.
    Benim sevdiğim diziler.

0|0
    0|0
    • Arrow nasıl dizi

• Çok güzel. Ben yabancı dizi hiç izlemezdim biri çok önerdi öylesine ilk bölümünü bir izledim hemen sürükledi zaten. Hergün izledim.3 sezonu bitirdim.4. sezon başlamadı.
      Bence izle beğenmezsem devam etmezsin.

• Turk dizilerinden nefret ediyorum. Amerikan yapımları güzel, Kore ve Hint dizi/filmleri de hosuma gider 🎥🎬

0|0
    0|0
  • Güneşin kızları
    Kiralık aşk
    Çilek kokusu
    Ara sıra adı mutluluk

0|0
    0|0
  • tatlı küçük yalancılar-adı mutluluk-çilek kokusu-kiralık aşk-ilişki durumu karışık-kiraz mevsimi-o hayat benim

0|0
    0|0
  • napıyon sen nefes almadan tv mi izliyon bütün dizileri saydın masallah 😄

0|0
    0|0
  • Hannibal, kalbim ege de kaldı

0|0
    0|0
  • Tatlı küçük yalancılar?

0|0
    0|0
  • kiralık aşk çilek kokusu

0|0
    0|0
  • Hannibal himym ve gunesin kizlari😁

0|0
    0|0
  • Kiralık aşk , çilek kokusu, adı mutluluk, güneşin kızları :)

0|0
    0|0
  • Kalbim egede kaldıyı izliyorum sadece. Yaz'ın öyküsünü izliyordum bıraktım. İlk bolum guzeldi devami sıradan dizilere bağladı. Kalbim egede kaldıyı da sırf muğla manzaraları çok güzel diye izliyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Türk dizisi izlemem KvP dışında. Yabancılar ise Game of Thrones , Supernatural , Shameless , Teen Wolf tur :)

0|0
    0|0
  • türk dizisi izlemem, Game of Thrones
    Vikings
    Sherlock
    Elementary
    The Last Sheep
    Prison Break
    Flash
    Shameless
    The Blacklist
    Arrow
    Spartacus :(
    O. Z
    Dominion
    Doctor Who
    Da Vinci's Demons
    Gotham

0|0
    0|0
  • Tv yok dizi yok kafa rahat

0|0
    0|0
  • Humans, Person Of interest, Marco polo, davincis demons, Blindspot, the flash, the blacklist, Flash forward, the whispers, under the dome

0|0
    0|0
  • The vampire diaries, vikings, supernatural, falling skies, games of thrones, kurtlarvadisi pusu, dirilis ertuģrul , homeland ve suits. Bunları takip ediyorum baya çokmuş

0|0
    0|0
  • The walking dead♡,
    True detective♡,
    Game of thrones,
    The 100,
    Arrow.

0|0
    0|0
  • Dark matter

0|0
    0|0