Bu ülkede polat gibi kahramanlar var mıdır :D?

İnsan izlediği diziler dolayısıyla merak ediyo :D
Silah kullanmada dehalık seviyesine ulaşmış (Aşırı profesyonel), Dizilerde izlediğimiz polat gibi insan var mıdır acaba sizce? Tahmin? (Hali hazırda olup gizlenen yani)

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• aşırı profesyoneli geç ölümsüz desene :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yeşil kod adlı Kontrgerilla araştır istersen.

0|0
    0|0
    • biri daha dedi, bu kişi yaşıyormu peki?

• neden bilinmiyor , öldüğüne dair bir iz yokmu? eğer öldüğüne dair bir iz yoksa ölmemiştir sanırım. Ama böyle denildiği için sanırım ortadan kaybolmuş ve hiç iz vermemişki öldümü ölmedimi diye bilinmiyor?

• Benim bir yakınım anlatıyordu Tunceli de askerilik yaparken iste askerlerin bile bir sürü önlem alarak geçtiği yoldan beyaz bir torosla hizli bir sekilde gelip komutanla görüşmüş. Anlatiyordu iste adamin uzerinde bir tane silah yokmus ama vücudu silah gibiymiş. Adam resmi kayitlarda yok ki tabi ki bilinmeyecek.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Sedat peker :)

0|0
    0|0
    • Tanımıyorum ama , bahsettiğim gibi silah kullanmada aşırı profesyonel birimi? (merak=))

• Hiç kullanırken görmedim ama :)
      Bu zamana kadar kimse öldüremediyse demek ki iyidir :)

• silahmı evet vardır. aba ben bu tür dizilerin bazılarını kızıyorum gerçek çok farklı bilesin karşındaki o kadar aptal değil ve onlarda sana hoş geldin değil kurşun ediyorlar çok çatışma benim gibi yüzlerce kişi vardır alahın taktiri aslında hayatta kalmak

0|0
    0|0
    • tamam ona bişi demiyorum zaten, Dünyada biri var mı şsanırım ismini unuttum ama yazıda detaylı anlatmışlardı. Dehalık seviyesindeymiş gizli biri. Ama yabancı. Türkiyedede var mı merak ettim.

• bordo berelileri biliyorsun bizim savaş gücümüz aslında dünyada tek vurucu gücümüz şimdiye kadar onlara karşı koyan hiçbir devlet olmadı unutma 80 lerden sonra devletler özel eğitimli askerlerle yarışmalar yapmaya başladı kazanan ülke askeri yönden ödül veriliyordu bu yarışma 18 yıl sürdü sanırım bordo bereliler 17sini kazandı birincisine katılmamışlar şu o yarışma yapılmıyor art arda türkler kazandığı için iptal edilmiş

• Yeşil kod adlı Mahmud yıldırım.
    Abdullah çatlı

Bunlar haricinde devletin yasadışı işleri için yetiştirdiği adamları mutlaka vardir

0|0
    0|0
    • Aynen bende öyle düşünüyorum şimdi devlet her ne kadar yasa varmış gibi göstersede , yasayla herşeyin halledilemeyeceğini elbet bilir. Yasadışı adamları vardır diye düşündüm. Ama işte mesele yasadışı adam değilki , alanında çok iyi olan biri var mı o merak konusu.

Birde yukarıda bahsettiğin kişiler yaşıyormu?

• Mahmud yıldırım namı değer yeşil. Yaşayıp yaşamadığı belli değil.
      Abdullah çatlı 1999 susurluk kazası şu-şu verilerek suikast ile öldürüldü

• Profesyoneldi ama öldü ( baya kötü olmuş )
      Yaşayıp yaşamadığı belli olmayan insanlar hakkında genelde yaşadığı kanaatine varıyorum. Ama tabi ölmüşde olabilir.

• Var tabiki senin bilmedigin ne terminatörler var gizli istikbarat devletin kirli işleriyle ugrasan

0|0
    0|0
    • bunlar medyaya duyrulmuyor haliyle değilmi? gerçi duyrulsa haberimiz olur.

• Bir kere duyuldu haberleri bile var zamaninda devletin gizli adami ifsa olmus İstanbul'da oy kullanmaya giderken 5 motosikletli kursuna dizdi adama karisi yaralanmis cicek yollamislar ozur dileriz hedefimiz kocandi diye

• benim mesela

0|0
    0|0
  • Olsa iyi olurda baya zor

0|0
    0|0
    • bir yerde okumuştum dünyada varmış deniliyor (yabancı)

Yükleniyor...