Kapat

Ciddiyim şaka değil?

Hayatımın filmini çıkarmak istiyorum ama bunun için yönetmen veya oyuncu mu olmam gerek henüz öğrenimimi tamamlamadım ve bişeyde de prof değilim ne yapmalıyım ben bunu kafaya koydum herkes şaşırsın istiyorum kime başvuracam

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben rtv bölümü öğrencisiyim. Bu yüzden okuladaki kameraları falan rahatlıkla kullanabiliyorum, imkanlarım hazır. Daha üniveraiteye başlamadım ama 3 tane falan kısa filmin senaryoaunu yazdım, çektim ayrıcada oyuncuydum tabi öğretmenler falan hep yardım etti. Ve bulundugum ilkdeki bir üniversitede yapılan seminerin cekime gitmistim tanıstık fikirlerimi söyledim senaryonu yaz biz yardımcı oluruz falan demişti. Sende üniversitelerden yardım alabilirsin. Eğer senaryon iyiyse tabi yardım ederler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Amerikalıların bir sözü var: seks sells.. Yani Türkçesi, seks satar... Filminde bol bol seviş. Böyle yönetmen, senarist, hoppa, züppe tafyanın isimlerini araştır. Bak böyle bazı projelerde kimlerin eli var. Bu gawatları sosyal medyadan bul. Görüş. Ne yapayım, de. Onlara sor. O puştlar seni yönlendirir.

0|0
    0|0
  • Bana başvur.

0|0
    0|0
  • Hayatın film çıkaracak kadar değişik mi

0|0
    0|0
  • Ne hayatın varda film yapacaksın

0|0
    0|0
  • Biraz konuşabilir miyiz? Filmin müzikleri ni yaparım oyunculuk da yaparım iyi bir hikaye iyi bir yapımcı bul

0|0
    0|0
  • Yönetmen ve yatağı tek çaren, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • çok zengin değilsen ya da inanılmaz farklı bir hayat yasamamıssan olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Senaryo yazma kursuna git ve seneryonu yaz...

0|0
    0|0
  • Kayda değer bir hayatın var ise yapımcılara veya menajer bul kolay.

0|0
    0|0
  • filmcilere

0|0
    0|0
  • çok değişik bir hayatın mı var?

0|0
    0|0
  • Senaryosunu yazip satman lazim.

0|0
    0|0
  • brazzersa başvur hayatının filmini çektirirler sana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Umarim birini bulursun..

0|0
    0|0
  • Senaryo yazıp yapım şirketlerine yollaman lazım.

0|0
    0|0
  • radyo televizyon sinema bölümünde okuyup iyi bir yönetmen olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...