Yaş oldu 20 halaa severek çizgi film izliyorum diyebilşyormusunuz?

Hangi çizgi filmleri izliyorsunuz? İçiniz de ki çocuk hangilerinden hoşlanıyor?

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bendede o ruh hala var hep izliyorum genelde :D

Ret kid
    Cedric
    Yugioh
    Niha kaplumbalar
    Buggs Bunny
    Slfestr ve twity
    Teen Titans
    Süper kahramanlar
    Örümcek adam
    Ed edd Eddy
    Bey Blade
    Power Rangers
    Samuray jack
    Power puff girls
    En iyi arkadaşım maymun
    Scooby Doo
    Tom ve Jerry
    Son mohikan
    Uzun kuyruk
    Hayatım benim 2006 ya da 2007 den 2010 a kadar Jojo da geçti ondan sonra Carton network Yumurcak tw Jetix ;) hayatım hep böyle halenda böyle ama artık güzel çizgi ler kaldırdılar netten arada ama çizgi ruhun hiç bir zaman bitmez yaşım 50 de olsun izlerim ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Iki yıldır izlemiyorum. Cangımın rüyası vardı onu severek izlerdim i. Cangım nasıl yazılıyor bilmiyorum 😄

0|1
    0|0
  • Aynı cümleyi 50 yaşında da kurarım inşallah 🙈

0|2
    0|0
  • Cedric izliyorum bende

0|1
    0|0
  • Gumball :))

0|1
    0|0
  • Yas oldu 23 hala cedric izliyorum 😀🙈

0|1
    0|0
  • bütün çizgi filmleri izliyorum caillou falan devam etse yine izlicem 18 yaşındayım ailem falan izlediğimi görünce kahkaha atıyorlar insnaın izleyesi gelmiyor bir anlık :(

0|0
    0|0
    • 26 yaşındayım hiçkimseden çekinmeden heryerde çizgi film izliyorum. İnsanın ufkunu açıyor arkadaş hoop yıldızlardasın hoop birinin ruyasındasın hoop ruh oomuş uçuyorsun bunlar çocukça mı? Yoksa tüm yetişkinlerin arzusumu?

• işte bazıları böyle düşünmüyor mesela benim ailem :( İnsan çocukluğunu özlüyor geri gelmeyen şey sevdiklerimiz bide çocukluğumuz gerisi boşş :(

• Johhny bravo :)

0|0
    0|0
  • tom ve jerry ninja kaplumbağalar ve telatabilerden başka çizgi film sevmem...

0|0
    0|0
  • Sünger bob u 50 yaşına gelsem de izlerim herhalde

0|0
    0|0
  • Tom ve Jerry, woltermelon gerisi aklıma gelmedi.

0|0
    0|0
  • Eveet hele yegenimle izlemeye bayiliyorum :D

0|0
    0|0
  • Kardeşimle geçen oturup Şirinler'i izledik bizde durum bu yani :D

0|0
    0|0
  • Yaş olmus 28 hala arada şirinler izliyorum :)
    Ayrıca yegenlerle oturup izlerim güzel oluyor be :)

0|0
    0|0
  • Phinies ve ferb adventure time flap jack Johnny Bravo balık oltasi hepsi çok müthis :D

0|0
    0|0
  • Eski çizgi filmler yok ama animasyonları izliyorum arada :)

0|0
    0|0
    • Öyle deme yaa gumball, sürekli dizi gibi çizgi filmler gunumuz çocuklarının hatta ve hatta bizim jenerasyonun yaşadığı o kuçuk tatlı saçmalıklara gondermeler yapıyorlar. İzlemediysen izlemeni tavsiye ederim. Bende 2 3 sene tv de denk gelip amaaan eskisi gibi değiller diyordum. İzleyince fikrim değişti. Anşmasyon derken sinema filmleri mi shrek, buz prensesi, buz devri, madagaskar gibi?

• Evet saydıklarının hepsini izledim mesela :D

• Pepee :D

0|0
    0|0
  • Hem de nasıl severim :) ŞİRİNLER candır :D

0|0
    0|0
    • Ama gargamel iyi insan.(Sizde uslu çocuklar olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz) Adam her bolum peşlerinde 😅

Erkekler Ne Diyor 10

• evet ne var.. kötü bir şey değil ki. içimizdeki çocuğu öldürmek aynı zamnda canilğimizi ortaya çıkarmaktır

0|0
    0|0
    • Sürekli dizi,
      Uncle grandpa,
      Sunger bob,
      Gumball,
      Tsubasa,
      Samurai jack,
      Snoopy,
      Cedric,
      Spider man
      Evet ne var.. Niye atarlandın ki :) izlediğim bikaç çizgi filmden bazıları bunlar. Katılıyorum sana içinde ki çocuğu oldurur mu insan.

• Hala devam ediyor. Gerçi 2 senedir tv ye vermiyorlar tsubasa barcelonada şu an :)

• sonları o kadar güzel değildi:) aşırtma şutu güzeldi :)

• Gumball, Regular Show! Torunlarım olduğunda bile onlardan daha fazla izlerim. :D

0|1
    0|0
  • 23üm ve evet :))

0|1
    0|0
  • Ben 37 yaşında bile izliyorum sen ne diyorsun :)

0|1
    0|0
  • hayır artık seyretmıyorum... şimdi Bilim-Kurgu film hastasıyım

0|0
    0|0
  • Tom ve jerryi denk geldikce izlerim

0|0
    0|0
  • one piece izliyorum sanırım son 100 bölüm kaldı ve bitmesini istemiyorum gerçi henüz bitmedi ama sürekli bölümler çıkıyo... :)

0|0
    0|0
    • O anime ya :) direkt, çizgi film didim. Hem one piece bir 800 bolum daha gitmezse insan değilim :)

• olsun yani orta nokta çizim yani ve ayrıca one piece bölüm sayısının bini aşıcağını düşünüyoruz... :D

• Mangadını okumadıysan daha okuma, sadece sunu bil bugun bile devam eden manganın yarısında tv versiyonu :)

• 5 yasinda kuzenimi sinamadaki animasyon filmine goturdu. Hala zevk alirim izlemekten

0|0
    0|0
  • Çizgi film izlemenin yaşı olmaz... 50 yaşında bile izlerim:)

0|0
    0|0
  • Kucukken izlemiyordum hala izlemiyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...