İzleyebileceğim sürükleyici dizi önerir misiniz (spartacus, prison break gibi) ?

(spartacus, prison break gibi) belirttiğim gibi sakın arrow game of the thrones demeyin bilim kurgu saçmalık olmasın

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• kara melek

0|0
    0|0
  • six feet under, forest, downton abbey, the fosters, happy endings

0|0
    0|0
  • Komedi sitcom?

0|0
    0|0
    • boyle bı dızı mı var yoksa komedi olur mu dıyosun sitcom benım gunluk hayattada kullandıgım bı kelıme :D

• Sitcom önericektim :)) friends mesela bu türü seversen mutlaka izlemelisin. Çerez tadı bişey olur dersen the bing bang theory

• friends guzeldı ama cook guzel degıldı :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Breaking Bad

https://www.youtube.com/watch?v=0M6EyidUjSc

Favori sahnem <3

0|0
    0|0
    • konusu ne

• Şimdi bir Kimya Öğretmeni var, ayrı zamanda geçmişinde büyük iş yapmış ama payını alamamış bir Kimya uzmanıda kendisi... Bu öğretmenin adı Walter White ve Walter çok içine kapanık bir öğretmendir. Atılgan birisi değildir. Zaman geçiyor ve bir gün kanser hastası olduğunu öğreniyor ve 2-3 yıllık ömrü kaldığını öğreniyor. İşte Walter burada kalıbından çıkmaya başlıyor. Bir gün tesadüf olarak uyuşturucu işinin içinde buluyor kendisini ve burada öğrencisini de yakalıyor. Bu öğrencisiyle ortak olup Kimyadan da yararlanarak muazzam uyuşturucu elde edip parayı kırmaya başlıyor. E zaten ömrüde az kaldığı için ailesine de para bırakmak durumunda kalıyor. Zamanla bölgelere hakim olmaya başlıyor ve Heisenberg takma lakabıyla çok söz edilmeye başlanıyor. Ama bir o kadar da gizli birisi oluyor. :)

• Mentalist

0|0
    0|0
  • twd-suits

0|0
    0|0
  • Supernatural, the walking dead, the flash, arrow, heaven bunları izlememişsen aç izle hepsini ^^

0|0
    0|0
    • bilim kurgu saçmalık olmasın dedım ıykı

• Evet ama ünlüler mi? Kaliteliler mi? Listelere girebilmişler mi? Orası var işte dediklerim kadar popülerler mi? En az 10 tanede aklından sayamazsın internete bakmadan ^^

• ımdb en az 8 olan 10 tane dızı sayarım ben sanada sen muhalıf olmayamı geldın buraya sımdı ben detaya yazdıgımı sana soyledım sen sana laf soktugumu veya senı bozmaya calıstıgımı felan mı anladın :D

• Fringe diyebilirim
    Dexter da olabilir ama dediğin dizilerdeki hızda değiller oda bir gerçek :)

0|0
    0|0
  • Da vinci's deamons

0|0
    0|0
Yükleniyor...