Ömür Gedik'in emzirme yazısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şu kadını hiç sevmiyorum her zaman boş konuştuğunu kanıtlıyor bir yazısında göğüslerim cinsel obje olduğu için emzirmedim emzirmem demiş. Bu ne bencilliktir Siz ne düşünüyorsunuz? Bu görüşe katılan hemcinslerim var mı varsa neden?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• emzirmenin kadın sağlığı açısından yararlarını, bebeğin anneyle sağlıklı bir ilişki kurabilmek için ilk nesnesinin meme olduğunu, meme bulunan sütün mikrop üretmediğini ama açık havada kalan sütün hijyenik olmadığını bilmeyen bir kadının yumurtladığı, baştan sona yüz kızartan cahilce cümlelerden oluşmuş bir yazı olmuş. bebeği besleyen ona yaşam veren bir et parçasını nasıl olur da cinsel obje olarak isimlendirebiliyor bu kadın müsveddesi? abdullah gül misali insan gerçekten hayret ediyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Memenin cinsel obje olma sebebinin hassasiyeti değil, aynı zamanda düzgün meme yapısının erkekte içgüdüsel olarak "anne olabilecek dişi" izleniminden sebep beğenilmesi gibi bir durum var.

Tabii modern muhafazakarlık zor zanaat, marjinal olalım derken batırıyor insanlar.

0|0
    0|0
  • referans olarak alacağım insan en az benim kadar düşünebilmeli.
    o yüzden kendisini iyi ya da kötü referans almıyorum

0|1
    0|0
  • O karı kadar salak insan görmedim mk ırısbısı.

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir kadın.

0|0
    0|0
  • Çarpıtmayalım lütfen.
    O yazı da ömür gedik
    Kadınların halka açık yerlerde çocuk emzirmelerine karşıyım etik bulmuyorum dediğini biliyorum.

1|0
    0|0
    • aynen böyle demiş onu inkar eden yok ama ben cinsel obje olarak gördüğüm için emzirmiyorum demiş onu söylüyorum

• İlginç. Geçenlerde iett otobusunde bir abla çocugunj emziriyordu hiç de cinsel bir obje olarak bakmadim yani ne bileyim garip degisik bir söylem söz bulamiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle kadınlardan çok şey beklememek lazım

0|0
    0|0
  • ay bilmiyorum ya şu lanet yorumu eig yapta bir an önce 3 iksper olayım ya nolurrr :( ff

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorm. Sacmalamis

0|0
    0|0
Yükleniyor...