Acaba diziyi nasıl batıracaklar?

Benim en sevdiğim dizi olan supernaturalı türk versiyonu olan doğaüstünü yapıyolarmış kaç gündür gözüme uyku girmiyo Pll yi batırdıkları gibi bunu da nasıl batırcaklar diye kesin her türk korku gerilim filmlerindeki gibi arkada dua okuyon korkunç ses ile cin avlarlar artık

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• tutmaz ki

dean ve sam kim olacak hadi onu geçtim cas kim olacak l*n hadi onu da geçtim dean boby singer kim olacak.

sadece ergenler izler artık

1|0
    0|0
  • Senden duydum ilk defa bunu harbi nasil batiracaklar cok merak ettim ben de simdi

1|0
    0|0
    • İşte ellerine yüzlerine batıracakları günü merakla bekliyorum

• Hahahah aynen katılıyorum 😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla küfür etmiycem çünkü konusursam yerden yere çarparim Türk dizilerini..

1|0
    0|0
  • Supernatural'ın türk versiyonu tutmaz çünkü kimse ne jensen ne jared seviyesindeler. Aşk dizisine çevirirler onu :D

1|0
    0|0
    • 😂😂 aynen artık yakışıklı ama oyunculuğu kötü olan kim varsa bu dizide olur 😂

• Ki çakmasını izleyen de uyarlanmış dizi olduğunu bilmeyenlerdir😂😂

• Evet bir de o var :D

• Ahahhaha hayalet gorunce yasin falan okurlar herhalde. Gercek degilmis diye duydum ama bilmiyorum. Ayrica melek, seytan, tanri vs olan bir dizinin turkiyeye uyarlanmasi mumkun degil

1|0
    0|0
    • Aynen türkler dram aşk olmayan diziyi izlemez

• Allahtan tv izleyen bir insan degilim😂 hepimiz uzak duralim😇

• Kamu spotu gibi oldu ama aynen katılıyorum 😂😂

• şaka yapıyorsun gerçekten uyarlayacaklar mı beceremezler ya :/

1|0
    0|0
    • Maallesef uyarlıcakllrmış artık nasıl batıracaklar diziyi görücez 😢

• bakma ya soğursun en iyisi bilmiyor gibi davranmak :D

• İlk bölümüne kesin bakarım o batırışı görmek isterim artık 40 dakikalık diziyi bakışa bakışa 2 saat yaparlar 😂😂

• Bende korkuyorum yakında arrow un Türk versiyonu çıkar ve tuvalet terliği atarak adam yakalayan birisi çıkacak diye korkuyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...