Yakisikli ünlülerin saclari neden dökülmüyor?

Kivanc tatlitug, cagatay ulusoy, kerem bursin, burak ozcivit vs vs saclari neden dokulmuyor? Nerdeyse rol geregi gunde 5 kere bile sac modeli yapiyolar jole fön vax sprey vs vs. Ama saclari hic dokulmuyor neden?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Yaşlanınca görcem ben onları 😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dökülen yerlere anında ektirdikleri için olabilir mi? Düşün bunu..

0|0
    0|0
    • Tamamen dökulmeden ekim oluyormuki?

• Steril bir ortam olduktan sonra sorun olacağını sanmam.. Hindistandaki dişçiler gibi sokak ortasında ekmedikten sonra.. Tv programlarına bak onlar reklam amaçlı konuk alırlar daha önceki yaptığı işlerde slayt olarak sergilenir.. Ben ektirmedim ektiren tanıdığım nerde ne kadara ektirdi bilgim yok.

• Saol kardes bende ektirmeyi dusunuyorum senin dedigin dogru kivanc tatlitug bolgesel ekim yaptirmis aralara siklastirmis bide ön cizgiyi öne cekmis

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah yarattığını tam yaratıyor. İstemediğine de hiçbir şey vermiyor.

0|0
    0|0
  • yakışıklılar diye

0|0
    0|0
  • Yakışıklı oldukları için😁

0|0
    0|1
  • Diğerlerini bilemem de Burak Özçivit kutsanmış. O yüzden. Adam özene bözene yaratılmış saçı da dökülmesin bir zahmet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bakım yaptırıyorlar

0|0
    0|0
  • burak özçivit Allah vergisi o belli. çağatayın daha yaşı genç parası olmasa ilerde kesin dökülürdü güçlü değil çünkü saçları
    bakımla bir yere kadar geciktirirsin eninde sonunda dökülecek hepsinin burağı bilmem ama

0|0
    0|0
  • Para var ektirir ;-)

0|0
    0|0
  • O para sende olsa seninde dökülmez :)

0|0
    0|0
  • Saç bakımından

0|0
    0|0
  • Aga para her şey para seninde paran olsun seninde dökülmez ne alaka deme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...