Kapat

Supernatural dizisinin Türk versiyonu yapılacak mı?

Arkadaşlar Supernatural'ın türk versiyonunu yapacaklar diye duydum. Doğru mu duymuşum yoksa bu bir şaka mı? Sizce nasıl olur güzel yaparlar mı? Dean'i kerem bursin oynayacakmış sevdiğim bir oyuncu ama Jensen'la kıyaslanamaz bile.

0|0
34|38

En İyi Erkek Görüşü

• ya gurban olayım sevdıgımız seylere el atmasınlar.. kesınlıkle rezıl bırsey cıkacaktır ortaya.. ılk sezondakı sarı gozluler tamamda sonra..

5|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Kerem Bursin bir çok kızın gözünde baya harika bir oyuncu/tip vs olabilir fakat Dean rolü ona ağır gelir. Hatta Türkiye'de o rolü karşılayacak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Özellikle son of a b*tch tarzı bir çok laf kullanılan dizinin uyarlamasını da ayarlayabileceklerini sanmıyorum. Lafları geçtim konuları bizim halkımıza ağır gelir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 37

• yok öyle bişey şaka zaten olursa kaldırılması için imza toplarım 10 sene boyunca bizimkiler suyunu çıkarıp mundar olsunlar diyemi izledik. özgün bişeyler yapsınlar taklitcilik sıktı artık.

0|0
    0|0
  • Samanyolu tarzında olur eminim.
    Tırnağı olamazlar :)

2|1
    0|0
  • Türkler o dizinin daha 1. bölümünü çekemez ya :)
    çin m*lı gibi durur :)

0|0
    0|0
  • Özenti olan her şey kötüdür.

Aslının gölgesinde kalır.

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Saçma sapan efektler olur batırırlar gerek yok orjinali ile yetiniriz biz.

0|0
    0|0
  • Elinde çay taşiyan bir lucifer olur eminim. Şekil değiştirenleri ise ic ice 2 kiyafet giydiirler. Büyüleri yine yaşli teyzelerimiz yapar. Kisaca saçma salak bisey olur. Türk filmlerinden cacik olmaz.

3|0
    0|0
  • şeytan çıkarırken:euzubillahimineşşeytanirracim
    kutsal su yerine zemzem

3|1
    0|0
  • Supernaturel bile 6. cı sezondan sonra boka sarmış dizi bizimkiler 2ci sezonda tırtlar tabi 3. cü bölümden kaldırılmazsa :)

1|1
    0|0
  • Sıkıntı yok ya trt 1 dede Need for speedin türk versiyonu başlayacak yakında , "Şahin vardı S:dsd"
    https://www.youtube.com/watch?v=U9JLbJXYUik

1|0
    0|0
  • hadi inş

0|0
    0|0
  • oğlum olaya müslümanlığı falan katarlarsa işid dizi setini bombalar yemin ediyorum mal mı bunlar ya

2|0
    0|0
  • :) haha çok güzüleriz işte saçmalıklarına :) bizi türkler beceremez o işi selanaya sihirli annem vs. çevirirler olayı :)

0|0
    0|0
  • Pardonda onun mına korum deanden soğutma hakkı yok artı yapımcısınıda komaya sokabilirim supernatural'dan soğutacaklar adamı ^^

0|0
    0|0
  • Türkler eline yüzüne bulastirir abi ya :D

0|0
    0|0
  • Keşke yapılsa

0|0
    0|0
  • Ya he he yok öyle bişi.

0|0
    0|0
  • olacakmış heralde

0|0
    0|0
  • ya bişi dicem mal mal canavarlar yapar bizimkilerden bir numara çıkmaz:D

0|0
    0|0
  • Yapılsa da izlemem.

0|0
    0|0
  • Batırırlar.

0|0
    0|0
  • Kesin kanal d de olur. Malum arka sokaklar bitti 10 yıllık bir dizi lazım :D

0|0
    0|0
  • Dean bürsin :D yok yok hiç güzel olmadı vazgeçsinler :D

0|0
    0|0
  • sen Naber yaaa :D

0|0
    0|0
  • Ya bir yürü git seti basar adam pıçaklarım güzelim dizinin içine ettirmem

0|0
    0|0
  • Sence bu gercekten tutar mı

0|0
    0|0
  • jensen ackles yerine ben oynarım. Kerem kimmiş yaaa

0|0
    0|0
  • yapılabilir

0|0
    0|0
  • sence türkler hangi işi düzgün yapmış bence berbaat olur :(

0|0
    0|0
  • Ya filmin içine edecekler 10 sezondur izliyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 33

• hahahaha yuuuh yemin ediyorum izlerken midem bulanır o derece kötü olur.
    kerem bursin iticiliği dean'ın yerini nasıl tutar yaaaa

1|0
    0|0
  • Cin avlarlar artık. Supernatural kadar dini konulara derinlemesine dalış yapabileceklerini sanmıyorum. Anadolu efsaneleri geçerse belki çekilir.

1|0
    0|0
    • İmpalayla şehir şehir gezeceklerini düşünemiyorum Adana, Ankara , İstanbul falan çok saçma olur kesin.

• Şahinle gezerler :P Bakalım ya. Ben genelde önyargılıyım bu girişimlere ama ya hadi olursa diye bir düşünceye de engel olamıyorum.

• İnşallah batırmazlar yoksa Kerem Bursin'e yazık olacak.

• Kutsal damacanadan hallice bir dizi olur 2 sezon sürer doğaüstü varlıklar yerine saçma ask hikayeleri izleriz sonra beynimiz yok olur teşekkürler supernatural :) ya bunu nasıl uyarlamayı düşünüyorlar dizide incilden bir sürü yaratık var, peygamber öldürüyorlar, tanrı ortalıkta yok bulsalar öldürecekler. Bizde anca cin çıkarır winchester kardeşler

0|0
    0|0
  • yalanmış o ya birisi kendi çapında dalga geçti hepimizle Türk yapımcıların gücü yetmez öyle mükemmel bir dizinin versiyonunu yapmaya bir kere hikaye hadi oldu ki yaptılar bizim ülkede tutmaz dinle dalga geçiyolar diye oyuncuları taşlarlar :D ve Dean le Sam i oynayabilecek Türk bir karakter düşünemiyorum bile dokunmasınlar bizim hunter larımıza bozmasınlar güzelliklerini

0|0
    0|0
  • Yapmasınlar ya.

0|0
    0|0
  • Yok artık ajdjejfjfjkf bir ona el atmadıkları kalmıştı şaka dimi bu kerem bursini siyah gözle düşünemedim bile ajcjejcnrk

0|0
    0|0
  • @makarna_saçlı_kız içine ederler la😱

0|0
    0|0
  • Yapılmasın ya

0|0
    0|0
  • aman kesin pretty little liarsın yanlış çevirmesi tatlı küçük yalancılara döner oda

0|0
    0|0
    • O değil de acaba Sam'i kim oynayacak? Çağatay'ı koyarlarsa hiç şaşırmam. Pretty Little liars'ın türk versiyonunu izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum orjinslinden soğuturlar adamı

• Kadro belli frpnet sitesinden bakabilirsin aratıp

• Kadir doğulu'ymuş galiba şimdi gördüm bir sitede

• Allah için yapmasınlar.

0|0
    0|0
  • Off hayır ya Kerem öğk😒Kıvanç daha iyi olurdu🙈

0|0
    0|0
  • Çıkmasa daha iyi gibi, iyi bir iş çıkmaz sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • ay üç harflilerle uğraşırlar kesin

2|0
    0|0
  • Dean 💜kımse yakınından bile gecmesİn

0|0
    0|0
  • Yok artik o kadarda değil

0|0
    0|0
  • Ay yapmasınlar zaten PLL yi batırdılar. Ben karşıyım

0|0
    0|0
  • ahdhdhdhdh Allah askina yapmasinlar

0|0
    0|0
  • Doğru ve rezil bir bilgidir.

0|0
    0|0
  • Haha gülerim yapamazlar bence

0|0
    0|0
  • hayır lütfen yapmasınlar :((((

0|0
    0|0
  • Turk dizileri taklitten ileri gidemiyor zaten..

0|0
    0|0
  • Allahım sen koru yarabbim

0|0
    0|0
  • Berbat olur

0|0
    0|0
  • O neymiş ya

0|0
    0|0
  • Ya aman allah korusun PLL yi batırdıkları gibi bunu da batırırlar ✋

2|0
    0|0
    • Kafaları yok senaryo yazamıyorlar. Orjinalleri dururken çakmaları izlemek saçmalık. Eski bölümleri tekrar tekrar izlerim çakmaları izlemem.

• Aynen katılıyorum sana

• supernatural din olaylarına çok giren bir dizi saçmalamasınlar ya izleyiciler isyan eder dini kötülüyo diye

0|0
    0|0
  • yapılmasn ya bır şeyde orjinal güzelliğinde kalsın :D

0|0
    0|0
  • Yok , yapmasınlar Allah için.

0|0
    0|0
    • Önce Pretty little liars simdi de supernatural, acaba sırada ne var yakında bunlar the walking dead çakması yaparlarsa şaşırmam

• Pretty Little Liars ın çakması olan Tatlı Küçük Yalancları yaptılar bunuda yaparlar şüphem yok yani

0|0
    0|0
  • yapacaklar. ismi de superdoğal

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...