Neden Hep Türk Dizilerimiz Sorunlu :D?

Yok abartılı zengin hayatı :D ulan bir kere bu ülkede sayılı zenginler var ülker, koç, sabancı diğerleri belli iş adamları onlarında isimleri soy isimleri belli helaliyle kazanan firmalar şahıslar bunlar.. Diğerleri tefeci yok bilmem ne :D hadi ordan..

Gelelim aldatmalı sahneler abi hep mi aldatılır ensest ilişki olur anlam veremedim onlarada 20 - 21 senedir. D

Hadi onu da geçtim :D Gelelim bitmeyen kendilerini FBI, MİT sanan dizilere bakınız ; Arka sokaklar, Kurtlar vadisi :D

Niye böyleler? :D

Güncellemeler:
Ben Kültür / Sanatta soruyu sordum, cinsel kategoriye attı :D neyse burdan daha çok yorum gelir :D

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu soruyu Cinsel kategoriye alanın kafasını yaşamak isterim akşam akşam.

-Bence yeni fikirler üretemiyorlar. Ya diğer dizilerin taklitlerini yapıyorlar ya da aynı konu üzerinden 3-5 sezon yapıyorlar.. Şuana kadar izlediğim en iyi Türk dizisi leyla ile mecnun du.

0|0
    0|0
    • Haklısın kardeş tek tük diziler var, bu arada cinsel kategorisine atılmasının sebebi belli kelimelerin olması içerisinde mesela ; ilişki, ensest gibi kelimelerden dolayı otomatikmen atıyor.

• Ahlak kalmadi.
    Avrupadan futbolu seyrediyorum. Hakem yanlış duduk caliyor, caldigi kisi agzini acmiyor.
    Bizim serefsizler penalti ayagina bilerek dusuyor penalti veren hakeme niye kart yok diye iki kere yuzsuzluk yapiyorlar.

0|0
    0|0
  • Hayal dünyamız geniş değil ☺

0|0
    0|0
  • Çoğu çakma zaten.

0|0
    0|0
  • Türk dizilerini izlemiyorum.. Arada istisnalar var tabi ama istisnalar kaideyi bozmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...