Gerçek korkuyu tattınız mı?+18?

Uzun zamandır arkadaşlarla görünmeyen varlıkları araştırıyorduk. Bu konuda belki bileniniz vardır. Havas ilmine başvurduk. --Dikkat burası fazlasıyla ciddidir. Sakın havas ilmine merak salmayın. Uyarımı yapayım ben.-- Neyse arkadaşlarla buluştuk. Bu varlıkların sessiz yerlerde barındığı bilgisini zaten bir çoğunuz bilir. Mardin'de oturduğumuz için işimiz kolaydı. Bizim burada haberlerede çıkan bir yer var. Bu köyü herkes terk etti. Sebebi ise şöyle bu köyde doğan çocukların hemen hemen hepsi 1 yaşına basmadan ölüyordu. Nedenini kimse bilemedi. O kadar bebek mezarından sonra köylüler bu köy uğursuzdur diyip, göç ettiler. İşte bizde bu köye gittik. Garip garip arapça, ibranica yazılarla karşılaştık köyde. Köyde evler var hatta bir kaç eşyasını birakmış bir çoğu.

Neyse işte gittik köye ama hepimiz korkuyoruz. Öyle böyle değil yani zaten köy malumunuz her yerde bebek mezarları zaten o mezarları görseniz altınıza sıçrsınız o derece. Bizim çocuklar birde olayı ritüeline uygun yapmak için mezardan toprak aldı, işte çürümüş kabuklu sebzeler, garip arapça ve ibranice dualar. O gece olanları bir biz biliriz. Anlatmak istiyorum ama hala korkuyorum. Etkisindeyim ya yine aynı şeyler olursa diye

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• güncellemede devamını da de bakak ne yapmış cinler size :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ilk cocukluk korku filmlerine bunlarla baslamistim
    eee sonra?
    Mutlaka icinizden birisi ölmustue bu sart

0|0
    0|0
  • Anlatir misin

0|0
    0|0
  • Ben bunu 2 yaşındaki çocuklara anlatıyordum 5 sene önce.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Madem bu işe merak sarsın niye korkuyorsun madem korkuyorsun niye bu işe merak sardın diye sorarlar adama !

0|0
    0|0
  • Anlatmak istersen dinlerim severim boyle şeyleri ve sonuç ne oldu

0|0
    0|0
  • ne olduki

0|0
    0|0
Yükleniyor...