Nereden film indirebilirim?

Bir kaç defa hayalkırıklığına uğradım indiremedim yıldızlararası türkçe dublaj nereden indirebilirim link atarsanız sevinirim.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Torent film indir haz googleye

0|0
    0|0
    • yazdım ama indiremedim

• Utorrent prpgramını indirip kur sonra o torrent filmini indir ikilere tıkla evet de program filmi indirmeye başlayacaktır

En İyi Kız Görüşü

• En pratiği torrent olur.
    Ama direkt dosyayı indiremezsin önce utorrent programını kur sonra interstellar türkçe dublaj torrentini ara seed sayıları var hangisi daha yüksekse onu indir dosyayı açtığında direkt programda açılır zaten
    Türkçe dublaj bulmak daha zor olabilir o yüzden bence orjinalini indir daha sonra altyazısını indirirsin uygun bir video oynaticiyla mis gibi izlersin sonra:)

Dublajsiz torrent bu sayfadan indirirsin torrent file denen yere tıklaman lazım: yify-club. com/interstellar-2014-720p-brrip-x264-yify/

Altyazısı da bu: http://altyazi. org/sub/s/357712/Interstellar. html (linklerin arasında boşluk bıraktım site kabul etmediği için onları silip acarsin)

Ben telefondan izlediğim için MX player kullanıyorum altyazi eklemek için ama bilgisayarda km player ya da VLC player indirirsende olur sanırım altyaziyi sürükleyip film üstüne bırakman lazım eklemek için.
    Biraz ugrastirici gozukuyor ama ben biraz uzattım sanırım aslında bu kadar uzun sürmeyecek :D zaten programları bir kere yükledikten sonra başka seyler indirmek istediğinde sadece torrent dosyasını indireceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• idm indir

0|0
    0|0
  • Torrent.

0|0
    0|0
  • Yasal suc olabilir bazilaro ama sen bilirsin torrent guvenilir

0|0
    0|0
  • indirmek senin harcın değilde izleyebilirsin ancak 720pizle güzel bir site

0|0
    0|0
  • yav o işleri bırakalı 7 sene oldu artık limitsiz net var arşivmi yapmayı düşünüyon?

0|0
    0|0
  • filmin türkçe dublajını bulamadıysan istiosan senin için dublaj edebilirim ingilizcem iidir

0|0
    0|0
  • indirmeden de izleyebilirsin daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cehennemindibi. com'dan

0|0
    0|0
  • Altyazılı izle torrentten indir

0|0
    0|0