Neden dizilerimiz bu kadar basitleşti? Detaya bir bakın lütfen?

Dizilerimize bakiyorum sanatla alakasi yok hep bati abartmasi.. 1 sene icinde video atarak vine fenomeni olan asli bekiro simdi dizide sahne alacak ne dusunuyorsunuz? Ergen ergen seyler paylasarak fenomen oluyorlar sonra kemal sunal gibi efsanelerin emek verdigi tv ekranlarina bunlar dusuyor nasil yorumluyorsunuz ne dusunuyorsunuz dusuncelerinizi paylasir misiniz?
Neden dizilerimiz bu kadar basitleşti ? Detaya bir bakın lütfen ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Sonra konservatuvar mezunları neden işsiz sonra Türkiye'de sanat neden diğer her şey gibi yetersiz.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vurdura vurdura gelmiştir oda oralara. Neyine bunun oyunculuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çünkü güzel dizileri birilerinin kafası almıyor, ya sansürden izlenmez hale geliyor ya da toptan kaldırıyorlar.

1|0
    0|0
  • Gerçekten katılıyorum sana ya.

0|0
    0|0
  • Bence bu kızı vine ları çok tatlı 😕

0|0
    0|0
  • Aynen aynen aynen, bende geçen gördüm aslı bekiroyu şok oldum kıza bak vine ata ata fenomen oldu bir de güzel vineler atsa hadi neyse dicem de yok vasat hepsi. 😏

0|0
    0|0
    • Ben ne tatli kiz derdim buna simdi gordum sinir oldum buna...

• Cocuk cocuk hareketleride var acayip sinir oldum bu orayi haketmiyor bu ulkede egitimini alan insanlar giremezken televizyon ekranlarina bu kim ki giriyor.. bilseydim bende ugrasirdim bu alanda

• Tabi ki de hakketmiyor eğitimini almış emek vermiş nice insanlar varken, sırf yedi dakikalık saçma saçma vineler hazırlayıp fenomen oluyorlar resmen. Geleceğimiz gerçekten de iyi değil...

• Boş insanlar bunları oynatan senaristlerinde Iq seviyesi 7-8 yaş aralığı.

0|0
    0|0
  • Çünkü artık insan beynide basitlesti

0|0
    0|0
  • diziler. konu aşk olunca tutar sanıyorlar herhalde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dünyanın dizi flim politikası bu şekilde yapılıyor. Kasıtlı olarak! Gelişememiş ülkelerin gelişmelerini engellemek için yapılan bir yapıdır. Çünkü bilinçli bir toplum ve güçlü bir Türkiye istenmiyor. Korkmuyorlar, endişe ediyorlar. 12 Eylüldeki endişe Yeni bir Küba Politikası idi. Bugünde Güçlü bir Türkiye olması ile ilgili endişedir.

Diziler yoğun şekilde depresyon, sıkıntı, üzüntü, silah faktörü, aşk acısı, adı mutluluk gibi dizilerle toplumu depresyonik bir yapıya çeviriyor. Bu durum bir ülkeyi duygusal ve sosyal açıdan güçsüzleştirir. Amaç tamamen budur!

Dejenere olmuş, toplum yapısını sadece tek bir yöne odaklayarak, başka meselelerden uzak tutmak, sorgulamamasını sağlamak, bilinçli topluma erişmesini engellemek amacıyla yapılmaktadır. Gayet bilinçli bir politikası var ve ayrıca planlı!

0|0
    0|0
  • çünkü güzel diziler muhalif görüşlerinden dolayı sansürleniyor.
    behzat ç. leyla ile mecnun gibi
    tekdüze oldu herşey leven kırca bile siyasi birşey çekmem artık diyor

3|0
    0|0
  • Zaten dizilerimizi izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • mallık popüler bu aralar küfür etcen artist olcan bide saçmala tamamdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...