Prison break mı teen wolf mu? İkisininde ilk bölümünü izledim ama kararsızım?

Prison break mı teen wolf mu? İkisininde ilk bölümünü izledim ama kararsızım?

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Teen Wolf güncel olarak takip ediyorum, Prison Break'e de yeni başladım. Teen Wolf bir süre sonra kafanı allak bullak ediyor. Ama az biraz da romantik olsun diyorsan o. Aksi takdirde Prison Break, her bölümü heyecanla izliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• tabiki prison break

0|0
    0|0
  • doctor who ve breaking bad dizileride ilk bölümleri balondur ama asıl değerini sonradan göstermişlerdir.
    eve götürmen gereken mesaj; dizileri ilk Bölümü'nün iyi olup olmamasına baglayamazsin. ilk Bölümler yanıltıcıdır.
    bu arada prison break gelmiş gecmiş en iyi dizilerden bir tanesidir. özellikle t-bag karakteri diziye inanılmaz bir seyir zevki katmayı başarıyor. bitirdikten sonra teen wolf izlemeni tavsiye ederim. ☺️

0|0
    1|0
  • Prison break

0|0
    0|0
  • Mr Robot izle bence.

0|0
    0|0
  • Prison break güzel diziydi

0|0
    0|0
  • Prison break.

0|0
    0|0
  • Prison break

0|0
    0|0
  • Prison break ilk iki sezonuyla efsanedir

0|0
    0|0
  • prison break

0|0
    0|0
  • prison break finalde bitmesin diye üzülüeceksin

0|0
    0|0
  • ferrari mi renault mu diye sorulmuş soru resmen. tabiki prison break

0|0
    0|0
  • Prison Break

0|0
    0|0
  • teen wolf bence

0|0
    0|0
  • Prison break

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Prison Break daha gizemli daha gerçekçi. Bir kere olayın temelindeki insanlar varoştan geliyor ve Michael tiplemesi mükemmel. Teen Wolf daha genç kesime hitap ediyor ve fantastik. Eğer hikayeyi yaşamak istiyosan prison break ama kafanı dağıtan bir kurgu arıyosan teen wolf ve türevleri

0|0
    0|0
  • Prison Break tabi ki de. Ama karşılaştırdığın dizilerin konusu birbirinden çok ayrı ikisi de kendi türünde izlenebilir çok güzel diziler.

0|0
    0|0
  • Teen wolf

0|0
    0|0
  • prison break

0|0
    0|0
  • Prison Break efsanedir. Her bölüm acaba ne olacak diye strese girersin. Kesinlikle tavsiye ederim. Teen wolf daha basit.

0|0
    0|0
  • Prison break

0|0
    0|0
  • teen wolf çok ergen işi. prison break izle izlediğine değsin

0|0
    0|0
  • Tabikidee Teen wolf --

0|0
    0|0
  • Prison Break