Aydilge & Kiralık aşk dizi müziklerini sevdiniz mi? Benim yaralarımı deşiyor sanki :( ?

Kiralık aşk dizi müziklerini sevdiniz mi? Benim yaralarımı deşiyor sanki :( Var mı sizinde hoşunuza giden müzikler?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aydilge efsane bir parça yaptı bu dizi için , slow hali hüzünlendiriyor , orjinal hali enerji katıyor , böyle sabah uyanınca dinlersen sanki her şey yolunda gidecekmiş gibi gibi.
    Onun dışında dizide çalan diğer müziklerde hoş " bir ben varım anlatmayan" diye başlayan , bide " hayat çok meraklıdır şaşırtmaya " diye başlayan müzikleri de çok hoş , dinlenilesi , hatta telefona indirilip dinlenilesi.

0|0
    0|0
    • Ya işin garibi dizide izlerken bulmaya çalışıyorum bulamıyorum aralarda çalan parçalarıı

• Bak ben dizide en çok müziklere takarım , o konuda takıntım büyük , medcezirin falan bütün müziklerini bir şekilde bulup indirdim , bulamazsamda kayıt ediyordum bilgisayarda. Bununkilerden bazıları bulunmuyo evet ama bulucam zeynep diye bir kadın söylüyo , youtube da 2 tane var link atarım istersen :)

• Harikaa oluur :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...