Biraz türk korku filmi hakkında konuşalım ne dersiniz? En çok korktuğunuz türk korku filmi?

Korktuğunuz ya da sizi etkisinde bıraktığı türk korku filmi gerçi ben hiç korkmam bende korku diye birşey yok millet salonda korkarken ben öyle filmi izliyodum ya o deilde şimdi bazı fimler gerçek hayattan alıntıymış :D
O değilde bunu fena yapmışlar bu filmi izlemeyen varsa izlesin iki gün etkisinden çıkamamıştım bu ne bu ne :D

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Gulyabani

1|0
    0|0
  • türk korku filmimi olur l*n

0|0
    0|0
  • Bende severim böyle filmleri bu film internette varmı? veya başka film onerin dabbe, musallat, muska, ammar cin tarikatı hepsini izledim

0|0
    0|0
  • Cok sacma geliyor bana. cok yapmacik ve illaki dinden biseyler kullanilip yapiliyor

0|0
    0|0
    • ya ben korkmuyorum açıkcası çünkü tamam yani cin diye birşey var ama benim arkadaşımın anlattığına göre filmlerde biraz benziyo ama daha kötü demişti

• Profesyonel is yapmadiklari surece izlemeyecegim türk filmlerini o degil türk adinida lekeliyorlar

• siccin 2

0|0
    0|0
  • Dabbe 5 izle 😀

0|0
    0|0
    • Ögle aç bir oku onlardan her şeyin güzelini ister

• Biz arkadaslarla dabbe 2 yi izlerken gulme krizine girdik. :)

0|0
    0|0
  • elcinn

0|0
    0|0
  • Türk korku filimi mi varmış. Hiç izlemedim. Şimdi sende duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Musallat

0|0
    0|0
    • 2. çok fena mezarın arasında yatıyo falan aboo o sahnesi aklımdan çıkmıyo

• Nasıl yok? Cinlerin insanlara musallat olması, büyü-sihir, cinlerin davetnamesi, cinlerden yardım isteme vs... Hepsi gerçek ve bu türlü filmlerde bunlara sahne vermişler ama sadece biraz abartıyorlar.

• Tabi cin diye birsey var onu demek istedim sen galiba yalnis anladin ben zaten sana diyorum "yok oyle birsey " diyemezsin diye neyse simdi iki saat anlatamiycam

• Dabbe 4 var

0|0
    0|0
    • onun sonunu izlemedim sonunda ne oluyodu. s

• Mobildeyim sen bulduğunda buraya linki yorum atarmisin rica etsem?

• Bende mobilden giriyorum malesef

• Dabbe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...