How I Met Your Mother'da en 'sevmediğiniz' karakter kim?

Benim 2 sezon bitti 3e geçtim, en sevmediğim karakter Ted şu an. Sadece yaptığı davranışlar değil gülüşü falan da sinirlerimi bozuyor :/

Sizin en sevmediğiniz karakter kim?

Güncellemeler:
...

0|0
18|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Robin e uyuzum bende

1|0
    0|0
  • Hepsi de çok iyi.

1|0
    0|0
  • Olur mu ama o başrolümüz :/ Barney'nin patronu çok sinir bozucuydu finali izlememişsin finalde çok sevinmiştim onla ilgili olanlara :D

1|0
    0|0
    • Başrol maşrol, aşırı yapmacık ya :( gerçi Marshall hariç dizide herkes bana az buçuk yapmacık geliyor ama alıştım :/

• Marshall kesinlikle en doğal karakter. Ben Lily'nin sinirli halini seviyorum küçük şeytan :D

• Kızıl saçlı kısa hatunu sevmiyordum. Yani karakteri değil, direkt oyuncuyu sevmiyordum. Tavırları çok yapmacık geliyordu. Kendini şirin göstermeye çalışır gibiydi. Oyunculuğunu beğenmiyordum. Bu yüzden karakteri de sevemedim.

1|0
    0|0
  • Sevmediğim karakter yok ama Ted çok saf evet. Kız gibi bide.

1|0
    0|0
  • robin. bir insan bu kadar mı odun olur

1|0
    0|0
  • ben robini sevmiyorum en sevdiğimin adını unuttum hani şu fırlama sarışın adam varya neydi adı ya

1|0
    0|0
  • Ted gercekten iyi biri ama cokta takintili sevilmeyeck biri degil bnce her insan biraz onda kendisini goruyordur

1|0
    0|0
  • ted safı. d

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim ama adını duymuştum ve fragmanlarına da bakmıştım iyi bir dizi sanırım.

1|0
    0|0
  • Ben en sevdiğimi söyleyeyim Lyndsy Fonseca

1|0
    0|0
  • Robin

1|0
    0|0
  • Evet bende Ted'i hiç sevmedim Barney çok iyi :)

1|0
    0|0
  • Don karleone :DD

1|0
    1|0
  • Benim hepsi bitti yinede tartışmasız Ted.

1|0
    0|0
  • Ted tabi ki

1|0
    0|0
  • izlemedimki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Zoey'i hiç sevmezdim. Bir de şu salak binanın yıkılmasına engel olmak isteyen kızdan nefret ederdiM. En sevdiğim de Marshall'dı😊

1|0
    0|0
  • Tedi kendime benzettigim icin severim robini sevmiyorum ileride sende sevmeyeceksin son bolumu izleyince zaten

1|0
    0|0
  • Marshall :D

1|0
    0|0
  • robini seevmiyom hıh

1|0
    0|0
  • Marshallı cok cok itici buluyorum ya 😞

1|0
    0|0
  • Ben hepsini çok seviyorum özellikle Barneyi ama içlerinden en az sevdiğim ted

1|0
    0|0
  • Robin'den iğreniyorum

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

1|0
    0|0
  • ben barneyi sevmiyorum nedense

1|0
    0|0
  • ya ben şu an 2nin ortasındayım barney e bayılıyorum özellikle. sevmediğim yok ama en zayıfı şu an teddir herhalde. bu arada öğrenmemem gereken önemli bir şey öğrendim dizinin ilerisi hakkında :D o yüzden zevk almamaya başladım sanki

1|0
    0|0
  • anne ölmüş çocuklarına o yüzden annesini anlatıyor.

1|0
    0|0
  • Ted mi Ted mi?'?
    Robin tabii ki.😕😕

1|0
    0|0
  • yok artık en iyisi Ted <3<3<3

1|0
    0|0
  • Robin -_-

1|0
    0|0