Yabanci dizi onerisi?

Bana komedi ya da aile tarzi veya dram ask arkadaslik iceren yabanci dizi onerirmisiniz suana kadar sunlari izledim hepside asik oldugum diziler bu tarz biseyler ariyorum
How i mer your mother
Shameless
The big bang theory
Skins
Misfits
My mad fat diary

Onerisi olan? 😊📺

Güncellemeler:
Fantastik korku ya da gerilim psikoloji filan olmasin lutfen :) :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• The Last Man On Earth

0|0
    0|0
    • Baktim ozetine aradigim sey degil bu farkli biraz ama ilgimide cekti izleyebilirim sagol 😊

• yok öneririm şidmi takip ettiğim dizileri ama sen beğenmezsin bilim kurgu ve macera izlersen öneride bulunurum

• Ya zaten izledim bissuru dizi bilim kurgu macera fantastik tarzda anladimki hoslanmiyorum bu tur dizilerden yukaridakiler hosuma gidenler diye yazdim bu tarz olsun istedim sagol tesekkurler yinede 😊😀😀

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Teen Wolf
    Forever süper bence izlemelisin.

0|0
    0|0
  • Prison break
    Izle pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • Friends ve Modern Family

0|0
    0|0
    • Friends izledim gram gulmedim diyebilirim ama modern familye bakicam sagol 😊👍

• Spartaküs

0|0
    0|0
  • Skins hersey var :)

0|0
    0|0
    • Aynen yaaa skins mukkemmeldi ustune daha dizi bulanmadim ben

• bende sana aynısını dicektim skinse benzer dizi ararken shameless i buldum oda çok süper ötesi izlemediysen izle skinse 10 üzerinden 8 verirsem shameless e 10 üzerinden 9 veririm şahsen :)

• Skinsde bilyosun baya sicak sahneler vardi bu dizide sanirim ona yakin bir dizi ama ole diyosan bir bskarim :) ozelden yazsana muhabbet edicek ortak noktalarimiz var sanirim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...