Insan Kırkayak?

Bu filmi izleyen var mı? Ben izledim midem kaldırmadı. Insanligimdan utandm. Böyle bir iğrenclik yok. Ağzına ederimin film bulmuş hali. Hele ikincisi hangi psikoloji ile nasıl yapıldı acaba. Kaç gün etkisi geçmedi bende şimdi aklıma geldi yine bir fena oldum. Sadistlikten başka bir şey degil. Nasıl bir hayal gücü yaaa :(( Siz ne diyorsunuz amacı ne olabilir? Ortada bir amaç yok gibi

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Üçüncüsünü izledin mi?

0|0
    0|0
    • Hayır daha fazla dayanamam sadece yorum okudum cesaretim yok

• Bilemiyorum amaçlarını değişiklik herhalde çeke çeke konu kalmadı birazda bu Tür Şeyler yapıp izleyici bulalım Demiş olabilirler

• Belki de olabilir ya fantazi olsun

En İyi Kız Görüşü

• ohooo o ne ki :D benim bir arkadaşım var MANYAK dedi gel film izleyelim bu arkadaşım kız başladık sodomun 120 günü, bir sırp filmi, insan kırkayak1-2 ki çoğu sahneyi geçtik 2 saatlik filmi 45 dakkada izledik ben o zamana kadar haneke'ye sorunlu derdim gerçi bu saydığım filmleri İZLEMEYİN psikolojik filmler işte

0|0
    0|0
    • Cidden ha böyle filmler daha kısa bitiyor :D zaten izleyecek yapım yok ama izledim bilmiyorum işte kaç gün etkisi sürüyor böyle :D sodomun 120 günü nasıl şimdi baksam görsel çıkar :D

• zaten görsellerden anlarsın ya onları yazanda çekende yapımcısı olanda sorunlu insanlardır başkada bişi diyemem yani :D

• Gece gece bakamam da şimdikk :D bende sorunlu bir yapıya sahip olduklarını düşünüyorum :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• izlemedim valla

0|0
    0|0
  • Midem bulandı şimdi fragmanları izledim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Filmin ismi insan Kırkayak mı bakayım bir

0|0
    0|0
  • Ben biliyorm izlemedim hiç. Şimdi fragmana felan bakmayada cesaret edemedim. Ne oluyor ki?

0|0
    0|0
    • Şimdi psikopat bir doktor var siyam üçüzü yapmak istiyor tabi kendi yoluyla. Öncesinde kopeklere yapmış şimdi insanlara denemek istiyor. Üç kurban buluyor. Bunları arka arkaya dikyor. Yani birinin ağzını diğerinin poposuna. Çıkardığı dışkı onu hayatta tutan şey oluyor güya böyle bir üçlü yapıyor. Kırk ayak ordan gelme. Ikinci film Devamı gibi birincisini izleyen bir sisko pislik portlek göz manyak var o çok etkileniyor kendi uygulamak istiyor. Birincide doktor tıbbi yolları var gene bu Demirrle kafasına vurup bayıltiyor ve ön iki kişi üzerinde yapıyor annesi de dahil. Iskenceli berbat bir film. Üçüncüsü daha fazla kişi ile ama onu izlemicemmm. Ikinci de igrenclk az olsun diye siyah beyaz yqpmaslar

• İyiki merakıma yenik düşmedm :(

• Aynen tavsiye etmiyorum

• Heheheh birinciyi izledim harikaydı
    Kendime boşuna sadist demiyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...