Modellik yarışmasına başvurdum yarı finale çağırdılar ama babam izin vermiyor?

Moralim cok bozuk:( basvuru yaptım 3000 kişiden fotoğraf elemesi yapmışlar çağrıldım gidemiyorum. Mühendislik okuyorum babam senin orda ne işin var sen bırak o zaman okulu bilmem bir ton laf söyledi heves falan kalmadı ağlıyorum :( siz olsanız napardınız?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence katıl ama babana çaktırma sonuçta sen çok istiyosun bunu ayrıca bir çok kişi hem okuyup hem modellik yapıyor yani aileni fazla dikkate almazsan iyi olur senin için.

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim Abim askerlik okuyacağim dedi izin vermediler. Gizliden gitti girdi sınavlara kazandı. E el mecbur annemler de arkasında duruyor. İlk zamanlarda istemeyen annem ve babam şimdi, abimin okulda 5. Senesi ve bütün sülale gurur duyuyor. Hayallerinin peşinden git. Abim gitti, mutlu. Sen de mutlu ol..

1|0
    0|0
    • askerlikle bu aynı şey mi bununki iş bile değil kendi vücudunu pazarlayarak para kazanmak

• Ben sadece hayallerinin pesinden gitmesini söyledim, ornek yanı.

Erkekler Ne Diyor 9

• Gider babamla konuşur ona kızına güvenmesini tavsiye eder kızının onu üzecek birşey yapmayacağını bunu bir meslek olarak değilde özgüveninin yerine gelmesi için yaptığını anlat. Zaten ilk izini alabilirsen yolun açık olacaktır. Şimdiden başarılar

1|0
    1|0
  • Babanın düşünce tarzı çok yanlış. Seni yanlışa sevkedecek böyle davranırsa. Ben olsam önce bu nasıl bir organizasyonmuş, ciddi mi yoksa farklı amaçlar mı var onu araştırırdım. Eğer ciddi ve seviyeli bir organizasyon ise kızımı destekler her anında yanında olur onu kuruyup kollardım. Sonuçta model olman okulu bırakmanı gerektirmiyor. Mühendis bir model olabilirsin. İster mesleğini yaparsın. Eğer tutunabilirsen moda sektöründe modellik yaparsın.

0|0
    0|0
    • Ben senin bilimle ugrasmanı istiyorum oranı buranı açarak bişeyler kazanmanı değil diyor. Ne kazandıracak sana güzellik yarısması diyor halbuki modern bir adamdır ne bana karışır ne giyimime neden böyle yaptı anlamadım.

• Toplumda mankenlere pek iyi gözle bakılmıyor, bundan dolayı baban da olumsuz düşünüyor bence.

• Ben olsam seni bir güzel ıslatırdım sonra döverdim.

0|1
    1|0
  • ben olmam olamam onun ıcın sana akılda veremem burdan akıl vermeye calısacaklara soluyorum bu empati ile olucak bır ıs degıl bu sekılde modellıge az kalmıslar varsa yazsın yoksa atıp tutmayın bence ben kendı adıma no comment dıyorum

0|0
    0|0
  • babamı dinlerdim :)

0|0
    0|0
  • banan haklı

0|0
    0|0
  • zor durum

0|0
    0|0
  • izin vermiyolarsa gitme sende