Yarışmaya başvurup yarı finale çağırıldım ama kararsızım?

Miss&Mr Model of Turkeye başvurmuştum son anda hatta fotoüraflarımı bile özenle çekemedim tatildeydim 😄 Aradılar şaşırdım yarı final için. 2600 kişi başvurmus beni de çağırdılar , gitmesem şansı geri tepmiş mi olurum? Amacım modellik degil aslında sadece tescilletmek ve değişiklik olsun falan. Aslında Miss Turkeyde derece almak hedefim seneye ona mı başvursam? Sanki buna gitmezsem şansı elimin tersiyle itmiş gibi oluca bidaha olmaz gibi geliyo napsamm :(

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Egonu artirmayacaksa gitmelisin güzel bir deneyim olur

1|0
    0|0
    • Ya acaba sözlesme falan yapılırmı katılırsam illa modellik yapmak zorunda kalmam inş 😄

• Gider bakarsın öyle birşey olursa vazgeçersin ama gidip görmelisin bence en azından

En İyi Kız Görüşü

• Gitmelisin kesinlikle geleceğin için bir dönüm noktası bile olabilir :)

1|0
    0|0
    • Aynen canım ama ünideyim şu an kamp süresi içinde okulda ders seçimim olucak ibternet uzernden bubları bile düşünüyorum şu an napıcam bilemedim 😄

• Dediğim gibi gitmelisin bende seçilmiştim 2 yıl önce üniversite sınavım olduğu için kabul edemedim bana sorarsan hiç düşünmeden kabul et :)

• Ufff zehra şebo yine mi sen asgdhnshshs😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 4

• Fırsat ayağa her zaman gelmez bence kacırma

1|0
    0|0
  • Git hadi git

0|0
    0|0
  • arkadaşımıda çapırmışlardı gitmedi slk

0|0
    0|0
  • gidebiliyosan git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Boş ver uğraşma bunlarla. Birinci kız özensizce seçiliyo, birkaç oyunculuk teklifi alıyo, ortalarda dolanıyo, insanların ilgisini kazanıyo falan... Diğerleri de tamamen unutuluyo. Ne gerek var?

1|0
    0|0
  • Özensiz fotoğrafını bile beğenmişler bence bu şansı geri çevirme

1|0
    0|0
  • Kabul et

1|0
    0|0
  • Bence kendine güveniyorsan git ☺

0|0
    0|0
  • Git bence.