Yabancı dizi önerebilecek var mı?

Yabancı dizilerin çoğunun pilot bölümlerini izledim hoşuma gitmedi veya da izleyecek bölüm bırakmadım. Ama belki hala izlenmeyen dizi vardır orda bir yerde :) Dram olmazsa ve spoiler vermezseniz sevinirim :)

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Game of Thrones
    The Newsroom
    Black Mirror

2|2
    0|0
  • Guzel dizilerin hepsi bitti. bitmeyenlerde sezona baslamadi daha. constantine'den umutluydum ama efektler b*k gibiydi. zaten 2. sezon icin anlasamamis sanirim o da bitti gitti

0|2
    0|0
    • aynen öyle ismini duyunca çok umutlandım bende ama filminin çeyreğı kadar zevk vermedi..

• game of thronesin finalini pek beğenmedim kimi sevdiysek öldürdüler bakalım yeni sezonda ne olacak :)

• Breaking Bad
    Walking Dead
    Oz
    Jericho

0|1
    0|0
    • Breaking bad pek hoşuma gitmedi. TWD yi gerçekten izlemeyen varsa bişey diyemem :) Aynı şekilde Oz. Jericho nasıl bir dizi?

• Oz habsaneden bahs ediyor, benim çok hoşuma gitti
      Jericho Walking Dead tarzı

• bir bakayım Jericho ya teşekkür ederim :)

• forever

0|2
    0|0
  • Madem izlemişsin çoğunu yeni çıkanları yazayım
    Mr. Robot
    Sense8
    Wayward Pines
    Scream
    The Whispers
    Bates Motel
    The Lost Room
    Freaks and Geeks
    -son üçü yeni çıkmadı-

0|1
    0|0
  • da vinci demon's on numara

0|2
    0|0
  • Mike and molly ☺️☺️☺️

0|1
    0|0
  • Sherlock holmes, constantine, black, arrow aklima başka gelmedi şimdilik değişik bir dizi.

0|1
    0|0
  • marlyn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bir tanem nasıl dizilerden hoşlanırsın bilemiyorum korku tarzı dersen ki cok korku değil süpernatural ve walking dead
    şekerim peki sen hangi diziyi önerirsin

0|2
    0|0
    • Üstad önerdiğin iki dizininde düşkünüyümdür hatta yeni bölüm beklerken eski bölümlerini izlerim :)

Benim önerebileceğim dizilere gelecek olursak, bilim kurgu severlere Agent Of S. H. I. E. L. D ve The Flash, polisiye tarzı seven varsa The Mentalist, hukuk Suits, Game Of Thrones zaten olmazsa olmaz :), gerilim Hannibal... Bu liste uzar gider ama gözde dizim Doctor Who...

• the 100, the walking dead

0|2
    0|0
  • suits. twd. breaking bad

0|1
    0|0
    • Suits ve the walking dead'ı izlemeyen var mı ki :) breaking bad pek beni yansıtmıyor ama teşekkür ederim bro

• Hemlock Grove

0|1
    0|0
  • Shameless'a başla

0|1
    0|0
  • Homeland

0|1
    0|0
  • Hell On Wheels

0|1
    0|0