Beş Kardeş'i izler miydiniz?

Rahmetli gibi bahsettim ama yarın final yaptığını öğrendim. Tv'de çok denk gelemesem de internetten bakınırdım ben. Yarın oturup adam akıllı izleyelim mi? Son bölüm hediyesi :)

@voluptuous senin izlemene gerek yok, el sallasan Onur Ünlü görür zaten. :(

Güncellemeler:
Başladıı :) Hadi ekran başına :)

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben Leyla ile Mecnun 'dan sonra dizi izleyemedim.. Hiçbiri onun damakta bıraktığı tada erişemedi ben de 🙈

1|0
    0|0
    • Dizi olarak ben de öyle. Filmlerden devam ediyordum. Beş kardeşi internetten bakıyordum. Ama Onur Ünlü için devam ediyorum :) Yaptığı her filmi izlemeye çalışıyorum :)

• Merak ettim finali izlerim o halde :)
      Elbette yeni satırlara ihtiyaç var ve yeni duygu basamaklarına umarım döner :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Yok komik değil

1|0
    0|0
  • bizim burada çekildiği için bol bol izledim her anını canlı canlı :D

1|0
    0|0
  • Ne yazık ki ülkemizde güzel adam akıllı prodüksiyonların ömrü kısa oluyor...

1|0
    0|0
    • Maalesef ki.

• sözümü geri aldım böyle leş bir final böyle klasik dandik bir Türk dizisine bağlama olamaz...

• Ya ben katilmiyorum. Bes kardesin besi de öldü. Klasik oldu biraz ama sonda calan leyla ile mecnun final muzigiyle sanki goz kirpti. Biz aramizda anlastik. :)

• izlerdikte kaldırıyorlar işte :( leyla ile mecnun, bende özledim, mutlu ol yeter şimdi de beş kardeş artık dizi falan yapmasınlar bence film yapsınlar gidelim sinemada izleyelim burak aksak ne güzel öyle yapıyor

1|0
    0|0
  • izlemezdim :)

1|0
    0|0
  • diziyi iyi bilirdik ama kaybettik ne yapalım o da gitti yarın son :))

1|0
    0|0
  • Dizi işi boş iş

1|0
    0|0
  • Leyla ile mecnun izliyordum sonrasında takip etmedim hiç bir dizi aynı lezzeti vermiyor

1|0
    0|0
  • hadi yaa ciddi final mi yapıyolar mış vay anasını reyting kurbanı oldu ben severdim la onu

1|0
    0|0
  • yokk izlemedim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...