Türk dizileri, türk kanalları neden böyle?

Kesinlikle ülkemi veya oyuncuları aşağılamıyorum. Ama amerikan dizilerini falan izlerken içim gidiyor. Ekranda dizinin ismi, yeni bölüm yazıları, koskoca renkli tv kanal logoları var Türk televizyonlarında. Ama yabancı diziler daha kaliteli. Dizinin adının bile yazmadığı, ekranda sadece şeffaf bir kanal logosunun olduğu, sadece 45 dakikalık diziler...
Türk kanalları niçin böyle olamıyor? Kalitemizi göstermiyoruz.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• kalitesiz topluma kalitesiz şeyler olur kaliteyi yükseltip ekstra maliyet yapmasının bir anlamı yok boşa gidecek yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen ya insan izleyince bir sonraki bölümde nolacak diye heyecanlanıyor merak ediyor nedense biz hep öyle diziler yapıyoruz ki sonunu bile tahmin ediyoruz bu da aklıma şu soruyu getiriyor demek ki senaristler çok sıradan düşünen insanlat

0|1
    0|0
  • Haklısın katıyorum hepsi b*ktan

0|1
    0|0
  • Bosluyorlar.

0|1
    0|0
  • Duygularımı anlattın

0|1
    0|0
  • Yaptığımız hiçbir şeyde kalite yok

0|1
    0|0
  • çünkü az maliyetle çok kar yapmaya çalışıyolar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle türk dizilerindeki tek amaç para kazanmak işini adam gibi yapan çok az

0|1
    0|0
  • bizim diziler 45 dakika olsa yine eleştirirler ülke olarak eleştiri yapmaya bayılıyoruz en güzel diziyi bile final yaptırıyoruz bu kafa değişmedikçe kıyamet kopana kadar gider böyle ne desek boş

0|1
    0|0
    • Saçma sapan bir senaryo olduktan sonra 45 dakika değil 20 dakika olsa ne fayda? Bizimkilerin kaliteyle işi olmadığını söylüyorum sadece. Sırf para kazanma derdindeler.

• 13 bölüm çekiyor adam 45 dk dan babalar gibi

0|1
    0|0
  • biz işin reklamında hizmetindeyiz ondan dolayı
    adamlar fazla gösteriş yapmadan sadece kaliteleriyle kitlesini kaparken bizim diziler tonla reklam giriş yaparak bişeyler yapacağını zannediyorlar nasıl çözerler bilmem ama şu aralar yabancı dizi - film izlemeye devam

0|1
    0|0
  • çok uzun çok gereksiz sahneler var

0|1
    0|0
  • Lanet olsun bu televizyona ya aynı senaryoları çevirip çevirip oynatıyorlar saçma sapan aşk dizileri hepsi birbirinin aynısı bunlar yüzünden televizyon izleyemiyorum ya

0|1
    0|0
  • Türk dizileri ihraç 1. cisi dünya da en çok türk dizileri izleniyor. Bizimkiler türk dizilerini beğenmiyor.

0|1
    0|0
    • Beğenmiyorum demedim. Biraz araştır bu konuyu.

Yükleniyor...