Sihirli Annem dizisinin konusu nedir? ( RESİMLİ ) ?

Bu dizinin adı " Sihirli Annem " miş. Konusu ne bilen var mı? ( RESİMLİ ) ?

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Oha Çocukluğumun dizisi 10 yasindaki cocuklar sevgili olur anaları peri bide taci var karisini bir kere aldatti diye köpek olan zavalli avni var normal insan ama perileri goruyor kanıtlama ya çalışıyo millete ama takan yok vayy be hey gidi gunler evde bunu izler bide okulda oyun oynardik sihirloyim ben diye 😅😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Eskiden izlemiştim. Sihirli dünyadan gelen kadın adamla evleniyor. Sonra karşı komşuları bunların sihirli güçlere sahip olduğunu ispat etmeye çalışıyor. Evlendiği adamın çocuklarına bakıp, evde ki problemleri gidermeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Bunu bilmediğine göre 18 yaş altısın :)))

0|0
    0|0
  • Sen bunu hatırlamadığına göre 2000'li bir liselisin.. Hmmm...

0|0
    0|0
  • İzlemedin mi hiç?

0|0
    0|0
  • İnsanlar ve periler var işte onlar arasındaki ilişkileri anlatıyor. şu an günümüz de banel ve çok komik gelecek fakat önceki günümüz şartlarına göre izlenen bir dizi...

0|0
    0|0
  • Saçma bir diziydi işte 😂

0|0
    0|0
  • Sihirli işte

0|0
    0|0
  • Bir çocuk var sihirli bir annesi var iste :)

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok boşver

0|0
    0|0
  • saçma hayat dışı.

0|0
    0|0
  • Tamamen harry Potter dan araklama..

0|0
    0|0
  • Dünyanın en sacma ama en beğendiğim diziydi bir de taci vardı yaşıyor mu la o

0|0
    0|0
  • Bunu paylaşan kişi yaşın kaç? :DD bunu izlemeyen varmıdır ya hatırlamayan felan?

0|0
    0|0
  • Once Upon a time dizisinin gereksiz bir özeti de diyebiliriz ::)

0|0
    0|0
  • saçma sapan bir konusu var. yarı peri yarı insan olan gerizekalıca bir dizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu dizi demissin ama bir resm bir afis paylasaydin iyiydi. Sihirli annem bizim 10 lu yaslarda izledigimiz adi ustunde evin annesinin sihir yeteneklerinin oldugu garip bir diziydi. Defne joy foster i da anmadan edemeyecegim. Ha baska bir sihirli annem dizisiyse bilemiorum

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın merak ettim :D Nasıl bilmezsin ya konusu saçma adından da belli olduğu gibi sihirli falan işte...

0|0
    0|0
  • Çocukların kendinden 20 yaş büyük birine Betüş diye hitap ettiği bir dizi

1|0
    0|0
  • Konusu yok ki :D
    Sihir yapıyolar işte daha ne konusu

1|0
    0|0
  • ohaaa sihirli annem çocukluğumun dizisi çok meşhurdur da evladım sen kaç yaşındasın ve bu sitede ne işin var bu yaşta? sihirli annemi bilmediğine göre bebesin daha

0|0
    0|0
  • haha sacmalikti

0|0
    0|0
  • acıklı bir aşk hikayesi

0|0
    0|0
  • Betül , Sadığın ikinci eşi. O büyük kiz ceren erkek ise cem onlar ilk eşinden betus ve küçük kiz peri. küçük kızın adı çilek. Diğer sadık ceren ve cem fani. Olay böyle işte çocuk dizisi :) betusun kızı değil ama çilek. Evlatlık aldılar.

1|0
    0|0
  • Nasil bilmezsin ya :)

0|0
    0|0
  • Çocukluğumun dizisi :) Konusu sihir hakkında, aşk, aile, sır bayağı güzel bir film :)

0|0
    0|0
  • nasıl bilmiyon yaa

0|0
    0|0
  • Çocukluk dizim.. hiç kaçırmazdim bee

0|0
    0|0
Yükleniyor...