Survivor all starın büyük finalinde Merve Aydının babasının konuşması hakkında ne düşünüyosunuz?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bugün survivorun büyük finali vardı. Hepimiz heyecanla izledik. Ancak merve aydının babasının konuşmaları merve aydının kaybetmesinde rolü var mı. ?

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir b*k düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Niye senin beynin yok mu 😃

• Peki bunu dikkate alıcam 😃

• Senin için ben bu konularda hep böyleyimdir bunlar aslında tv nin kaşısındaki izleyicileri aptal yerine koyuyor izleyeceklersir diye bir nevi tv de aptal kutusu olarak nitelendirilmiştir

Erkekler Ne Diyor 8

• normal

0|0
    0|0
  • Tek derdin bu mu?

2|1
    0|0
  • Merve açısından iyi olmadı.

0|0
    0|0
  • Çok abartti acıtasyon yaptı Acun bile şaşırdı bence gerek yoktu belkide babası yüzünden merve kaybetti ki ben zaten Turabiyi de merveyide istemiyordum.

0|0
    0|0
  • %100 turabı mervenın babası sayesınde kazandı

0|0
    0|0
  • Çok duygusala bağladı millet yemedi :)

0|0
    0|0
  • bence tamamen o etkiledi. Milli duygularla insanlar kandırılmaz.

0|0
    0|0
    • Turabinin durumu olmayan sms atmasın demesini nasıl değerlendiriyosun?

• hayırlı sabahlar size :)

• Sizede 😊

• Ben izleyemedim ne dedi herkes bahsediyor söyleyen yok

0|0
    0|0
    • Milli değerlerden girdi olimpiyatlardan bahsetti kızını atatürkle aynı kefeye koydu ne demediki izlemelisin

Kızlar Ne Diyor 14

• Atatürk turgut özal istiklal marşı olimpiyat bayrak devlet vatan üzerinden prim yaptı oy istedi ama turabi durumu olan oy atsın dedi bagıra çagıra oy istemedi mervenin babası gibi hatta dogum günü oldugunu bile smsler bittikten sonra söyledi merve aydın bir ihtimal şampiyon olabilirdi babasının sözleri bitirdi onu ve şampiyon turabi olduu

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum. :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle var

0|0
    0|0
  • Ne konuştuki

0|0
    0|0
  • Mutlaka vardir. Birincisi kızını Atatürk ile aynı kefeye koydu. Neymiş 3 kişiden biri onun kızıymış. Aşırı abarttı herif. Gerçi ben kurabiye denilen herifi hiç sevmem. Merveyi tutuyordum ama babası h konuşmasaydı keşke.

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Ne konustu yahu bu adam herkes diyor

0|0
    0|0
  • Mal mal konuştu bence. Acitasyon yaptı

0|0
    0|0
  • o kadar kendini beğenmiş bir insan yine kaybederdi ama oyunu dusurmustur bence

0|0
    0|0
    • Bende etkisi olduğunu düşünüyorum sonuçta milli değerleri kullanarak oy toplamaya çalıştı

• Saçma bir konusmaydi merve babasını çıkışta dovmustur bence :D

• Yapabilir ben beklerim 😄

• Gereksiz bir konusmaydi

0|0
    0|0
  • Sadece kızına oy kaybettirdi.

0|0
    0|0
  • bilmem ne düşünüyorum acaba

0|0
    0|0
  • Konuşma tarzı çok yanlıştı ve merve aydının ukalalıklarının ve egosunun nerden geldiğini göstermiş oldu bize :D
    Bana kalırsa 10 yılın şampiyonu ünvanı ne turabiye ne de merve aydına yakışırdı, o ünvan tam anlamıyla Hilmicem İntepe'ye aitti.
    Ama ikisini kıyaslayacak olursak merve yerine turabi'nin almasını tercih ederim :)

0|0
    0|0
    • Hilmicem gerek performans gerek karakterle iyi bir survivor ancak bu kadar dişli rakibin içinde ben sessiz kaldığını düşünüyorum

• Aynen bence de tek kaybettiği nokta sessiz sakin bir karakter olması. Survivorda kendini öne çıkaran tipler seviliyor

• Irkçı herif

0|0
    0|0
Yükleniyor...