Survivor Merve'yi babasının dik dik konuşması ve asık suratı kupadan etti mi ne dersiniz?

İnsanız ya artık asık suratlara ve egoya çok prim vermiyoruz yanlışmı düşünüyorum

0|0
1311

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Sırf bu yüzde Turabi ye SMS attım. Normalde kim kazanırsa kazansın diyordum ama bu kibirli ırkçı konuşmadan rahatsız oldum. Şimdide o adam bugün mutsuz uyuyacağı için seviniyorum :) Hak etti

3|2
    2|0
  • O kadr etkilememştir ama hak eden kazandı :)

1|1
    1|0
  • Bunlar ailece şımarıklar ya

0|0
    0|0
  • Kesinlikle !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir yandan üzülüyorum tabiki, Hilmicemde çok iyiydi ve asıl hak eden kişi idi bence fakat gerçektende Turabi ve Merve arasında tabiki Turabide çok iyiydi fakat Merve kazanmalıydı kesinlikle kazanmalıydı.

Bir kız olarak tüm erkeklerden daha iyi olduğunu, o acılara rağmen savaşmasını, tüm takım kaybederken her zaman Merve Aydının oyun alması, onun gibi güçlü bir bayan yok, babasına hak veriyorum.

Sonuçta orada TÜRKİYE'nin bayrağını dalgalandırmış 14 yaşından beri TÜRKİYE için savaşıyor, en iyi şekilde yarışıyormuş. Hak ettiğini alamıyor bence, gerçekten üzücü, değer verilmiyor... Başka bir şey diyemiyorum zaten, olup bitmiş...

2|0
    0|0
  • merve'nin hırsını kimden aldığı ortaya çıkmış oldu. benim fikrimi değiştirmedi zaten en başından beri sevmezdim, şimdi babasını da sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hak yerini buldu.!

0|0
    0|0
  • Ne dediki? ne oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...