Survivor Merve'yi babasının dik dik konuşması ve asık suratı kupadan etti mi ne dersiniz?

İnsanız ya artık asık suratlara ve egoya çok prim vermiyoruz yanlışmı düşünüyorum

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• evet ben gıcık oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sırf bu yüzde Turabi ye SMS attım. Normalde kim kazanırsa kazansın diyordum ama bu kibirli ırkçı konuşmadan rahatsız oldum. Şimdide o adam bugün mutsuz uyuyacağı için seviniyorum :) Hak etti

3|2
    2|0
  • Adamın orda veryansın ettiği şey başkaydı aslında. Türkiye'de belli başlı sporlar dışında devlet desteği sağlanılamıyo ve bu yüzden uluslararası müsabakalara katılan kişiler masraflarını kendileri karşılıyorlar. Buna başka bir örnek aklıma ilk gelen Kenan Sofuoğlu'dur. Adam fırsatını bulmuşken bunu dile getirdi, çünkü daha etkili bir şekilde duyuramazdı sesini. Kızının tarihte NYT'a çıkmış olan bir kaç Türkten biri olduğu belirtti diye bunu kullanıyo oldu. Adam bu yüzden kızıma oy verin demedi, doğrudan Milli Olimpiyat Komitesi'ne seslendi, Survivor'a dair bir şeyler söylemedi. Ama bizim duygu sömürüsüne alışmış milletimiz burdan da "ay amaan kızını övüyo" çıkarımında bulundu. Yazık oldu ne diyeyim. Turabi kişiliğine sahip milyonlarca insanımızın takdiri sonuçta.

0|1
    0|1
  • Ne oldu ki öyle mi konuştular? Ben sadece sonunu izledim ve çok şaşırdım Merve kesin kazanır diye düşünmüştüm.

0|1
    0|0
    • Artis artmış konuştu olimpiyatlara filan girdi turabiyi aşağılar gibi milli Duyguları ön plana sokmaya çalıştı ama millet yemedi

• Dil sen nasıl birşeysin Kızın 4 aylık emeğini 5 dakikalık konuşmayla sıfırladı 😀

• Yazık etti.

• Kazansa da kazanmasa da siz hep konuşursunuz zaten. Biraz tebrik etmesini bilin ya. Ancak laf. İlla ters bir gıcık karakteri olucakki o zaman inansınlar. Oynamadığına. O zaman bende mervenin oynadığını düşünürüm arkadaş. Ordaki kişinin hayatını yaşanmışlıklarını bilmeden konuşmayın boyle. Ayıp.

0|0
    0|0
  • aynn babasının konuşma şekli çok saçma ve gereksizdi ama ben turabiyi sevmesemde babasının filan konuşması çok hoşuma gitti yani :D

1|0
    0|0
  • O kadr etkilememştir ama hak eden kazandı :)

1|1
    1|0
  • ben orayı izleyemedim ya

0|0
    0|0
    • Artis artis konuştu olimpiyatlara filan girdi turabiyi aşağılar gibi milli Duyguları ön plana sokmaya çalıştı ama millet yemedi

• babasını bilmiyorum da merve alır diye düşünüyordum ben

• Kızını övüp durdu. Bıraksaydıda kızı allstarı kazanıp millet onu konuşsaydı.

1|0
    0|0
  • zaten favorim Hilmicemdi. ne sevindim ne de üzüldüm.

1|0
    0|0
  • Kızı babası bitirdi dün gece. Kadının gücünden dem vursaydı Mervenin oyları yükselirdi.

0|0
    0|1
  • Bunlar ailece şımarıklar ya

0|0
    0|0
  • Kesinlikle !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir yandan üzülüyorum tabiki, Hilmicemde çok iyiydi ve asıl hak eden kişi idi bence fakat gerçektende Turabi ve Merve arasında tabiki Turabide çok iyiydi fakat Merve kazanmalıydı kesinlikle kazanmalıydı.

Bir kız olarak tüm erkeklerden daha iyi olduğunu, o acılara rağmen savaşmasını, tüm takım kaybederken her zaman Merve Aydının oyun alması, onun gibi güçlü bir bayan yok, babasına hak veriyorum.

Sonuçta orada TÜRKİYE'nin bayrağını dalgalandırmış 14 yaşından beri TÜRKİYE için savaşıyor, en iyi şekilde yarışıyormuş. Hak ettiğini alamıyor bence, gerçekten üzücü, değer verilmiyor... Başka bir şey diyemiyorum zaten, olup bitmiş...

2|0
    0|0
  • Aynen öyle oldu..

0|1
    0|0
  • Dogru dusunuyon

0|0
    0|0
  • Başından beridir Hasanı destekliyordum 5 hafta birinci olan birinin merveye elenmesi çok manidar olmuştu. Zaten turabi kekosunun kazanmasini istemezdim. Babası 2 dk sesini kesse belki merve kazanabilirdi.

0|0
    0|0
  • Bence çok etkiledi boş boş konuştu bizim halkımız mazlumu sever hava atanı sevmez ki orda merve kaybetti yoksa ondaydı :D

0|0
    0|0
  • merve'nin hırsını kimden aldığı ortaya çıkmış oldu. benim fikrimi değiştirmedi zaten en başından beri sevmezdim, şimdi babasını da sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet babası malın teki

0|0
    0|0
  • Oy için Atatürk'ü bile işin içine kattı 21oy attım turboya helali hoş olsun!

2|0
    3|1
  • Hak yerini buldu.!

0|0
    0|0
  • Ne dediki? ne oldu

0|0
    0|0
  • Turabi tıpkı geçen seneki gibi yine şikeci Acunun sayesinde Şampiyon oldu

2|1
    1|0
Yükleniyor...