Şampiyon Turabi oldu, ne düşünüyorsunuz?

Turabi şampiyon oldu. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Vay anasını bu ülkede direkçiye oy atanlarda varmış. Yine şampiyon ettiler kekoyu.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Olmamaliudi

0|0
    0|0
  • Bence iyi oldu itici sevinsiz içten pazarlikli mervenin kaybetmesine çok sevindim. hele sampiyon açiklanirken ki yüzünu hiç unutmicam mervenin internetten defalarca izliycem

2|0
    0|0
  • Sanirsin olimpiyat sampiyonu anasini. satayaim ne abarttiniz ya

0|0
    0|0
  • Yuh be

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam Turabi kazandi hak eden oydu adamin Dibi :D bende survivor başvurdum 2 sene once mülakatta finalde elendim bu sene TurboTurabi'nin veliahti olarak gidicem :D

0|0
    0|0
    • Direklerin adami o...

• Yadirgamadim birinin namusuna goz dikmedi ne demek sanki orda herkes goz dikdi bitek turabi goz dikmedi gibi konusuyosun o yuzden

• aman neyse ya sanki bize para vericekler :D hahaha değmez :) nasilsin sen iyi misin :D

• ciddimisin?

0|0
    0|0
  • Izlemedim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Hak etmişti. Oyun performansları çok iyiydi

1|0
    0|0
  • Hic sevmiyorum o lavugu

0|0
    0|0
  • kurabiye

0|0
    0|0
  • Patates!

0|0
    0|0
  • aynen adam 2 senede 1 milyon tl kazandı ıyımı :D

0|0
    0|0
  • Stripci kekoyu 1. Seçen kafayı çözemedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• En çok Merve'nin babasının ırkçı ve kibirli konuşmasından dolayı kaybetmesine çok sevindim. Yoksa nötrdüm.

4|2
    0|0
    • Turklugu savunmanin neresi irkcilik?

• Neyse yine de senin fikrine de saygı duyuyorum :)
      Ama o konuşmanın etkisi oldu bundan emin olabilirsin. Kendimden biliyorum çünkü :) Sosyal medyadaki yorumlara da bakmanı tavsiye ederim. Yoksa Merve bu yarışmanın en çok SMS alan yarışmacısıydı. Ünlülerdeyken de hep onu destekledim zaten Hakan'a falan karşı ama konuşma yanlıştı açık net :)

İyi geceler ya uykum geldi benim çok yazmaktan :)

• Turabi hakediyo ona verin mi deseydi? O kiz aldigi odulle kendini yetistircek milletimizi temsil edicek. Turabi gibi direk dansi yapmiyo o. Senin gibi hicbi sey anlamayan irkciligin ne demek oldugunu bilmeyen insanlar bole sagda solda ileri geri konusuyo iste. O kizin hakkini yiyolar... Filistinli muslumanlari oldurenlerin bu dunyada yasamaya hakki yok. Helal olsun hitlere adamin dibi...

• Hak etmedi

1|0
    1|0
  • hahah g*vat ya

1|0
    0|0
  • hak etmiyordu

1|0
    1|0
  • Allah yolunu acık etsin

0|0
    0|0
  • ilgilrnmiyorum

0|0
    0|0
  • ben haz etmiyordum ama survivor ın beden haliydi o zaten

0|0
    0|0
  • sevindim meyveyi sevmiom

0|0
    0|0
  • survivor izlemiyorum

0|0
    0|0
  • merve olsun isterdim olacağına da inanıyordum babasının saçma sapan konuşmasına kadar. kız o kadar çaba sarfetti babası b*k etti...

0|0
    0|0
Yükleniyor...